1 zł
2 600 000 zł

SROKA Jacek (ur. 1957)

Żaba, 1995

akwaforta, akwatinta, papier; 64,5 x 49,5 cm (wymiar kompozycji),
79 x 56 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. na płycie w kompozycji p. d.: SROKA 1995;
sygn., dat. i opisana u dołu l. d.: ŻABA (ołówkiem), śr. d.: E/A (ołówkiem) p. d.: SROKA 1995 (ołówkiem).

cena wywoławcza: Wykup abonament

SROKA Jacek (ur. 1957)

Gestalt, 2012

Olej na płótnie, 38 x 33 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

TANDEM

Akwaforta, akwatinta, 23,5 x 39 cm,
sygn. l.d.: Sroka 2007 38/100.

*droit de suite

SROKA Jacek (ur. 1957)

DON KICHOT

Akwaforta, akwatinta, 24,5 x 32 cm,
sygn. l.d.: J. Sroka 2002 84/100.

*droit de suite

SROKA Jacek (ur. 1957)

Przygoda w przestworzach, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p. d.: SROKA 2017
na odwrocie autorski opis: JACEK/SROKA (po lewej) oraz 2SK32/2017/PRZYGODA-/W PRZESTWORZACH (po prawej)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Postać, 1987

olej, płótno; 55 x 44 cm;
sygn. i dat. pośrodku u góry: SROKA 1987.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Sześć aspektów sprawy Oleksego, 1996 r.

olej/płótno, 105.00 x 90.0, oprawiony, sygnowany p.g: 'SROKA 1996' sygnowany na odwrociu: 'JACEK SROKA 11840 | 1996 SZEŚĆ ASPEKTÓW SPRAWY OLEKSEGO'

- Galeria "GEST" Sławomir Boss, Łódź, 1997

*opłata droit de suite

SROKA Jacek (ur. 1957)

Cmentarz masoński, 2002

Akwatinta barwna; wym. planszy: 560 x 785 mm; sygn. oł. p.d.: Sroka 2002; l.d. tytuł; sygn. pł. l.d.: Sroka 2002.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Snajper radziecki, 2012

olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. g.: SROKA 2012;
na odwrocie opis autorski, na krośnie malarskim: SNAJPER RADZIECKI; oraz na płótnie: 22KO9 / 2012 / JACEK SROKA.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pies narodowy, 2016 r.

akwaforta + tinta / papier, 29,5 x 39,5 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

TANDEM

SROKA Jacek (ur. 1957)

DON KICHOT

SROKA Jacek (ur. 1957)

Newton, 1985 r.

gwasz, papier, 70 × 50,50 cm
sygn. i dat. p. d.: SROKA 1985

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pies ze wspomnień, 1993 r.

olej/płótno, 100 x 200 cm
sygnowany i datowany śr.d. w obrębie kompozycji: 'SROKA 1993'
na odwrociu: ‘JACEK SROKA | 31-581 KRAKÓW | ULICA KWIATÓW POLSKICH Z’

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bomby domowej roboty, 2007

olej, płótno; 50 x 120 cm;
sygn. l. d.: SROKA 2007
na odwrocie, na każdej z kwater opis i sygnatura: numer kwatery/ 2007/ BOMBY/ DOMOWEJ/ ROBOTY/ JACEK/ SROKA

SROKA Jacek (ur. 1957)

Rząd krzyczy, 2005 r.

tusz/papier, 56 x 75 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SROKA 2005', opisany l.d.: 'RZĄD KRZYCZY'

SROKA Jacek (ur. 1957)

Potwór z bagien, 2005 r.

tusz/papier, 56 x 75 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SRKOA 2005', opisany l.d.: 'POTWÓR Z BAGIEN'

SROKA Jacek (ur. 1957)

Dziury w pamięci, 2011 r.

olej, płótno, 60 × 81 cm
sygn. i dat. p. g.: SROKA 2011
na odwrocie opisany: JACEK 21K55/ SROKA 2011 oraz na krośnie DZIURY W PAMIĘCI

SROKA Jacek (ur. 1957)

Psy (heksaptyk), 1997 r.

olej/płótno, 72 x 66 cm
sygnowany i datowany na dwóch z sześciu części: l.d.: 'SROKA 1997' i l.g.: 'SROKA 1997'

SROKA Jacek (ur. 1957)

Koncert, 1994 r.

olej/płótno, 194 x 134 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SROKA 1994'
opisany na odwrociu: 'KONCERT | 1013/1994 | JACEK SROKA | 31-581 KRAKÓW | UL. KWIATÓW POLSKICH 2' i na blejtramie: 'KONCERT1994'
na odwrociu nieczytelne stemple wywozowe

liczba obiektów: 210