1 zł
2 600 000 zł

WRÓBLEWSKI Krzysztof (ur. 1962, Przasnysz)

00:00.th

akryl, płótno, 24x30 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI "0:0", OLEJ, PŁÓTNO 2012 5/10

cena wywoławcza: Wykup abonament

Święty Franciszek z Fałkowa, 2004 r.

olej/płótno, 22 x 54 cm, sygn.

Zestawienie - kwadrat, 2013

olej, płótno, 24x24 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI "ZESTAWIENIE - KWADRAT" 2013 OLEJ, PŁÓTNO 24X24 CM

Gina, 2012

olej, płótno, 110x110 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI "GINA" 2012, OLEJ, PŁÓTNO 110X110 CM

Z cyklu: Permutacje- Kwadrat, 2012 r.

olej/płótno,
40 x 40 cm,
sygn.

Jestem niewinny - z cyklu Odcinki, 1999 r.

olej/płótno,
18,5 x 97,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `KRZYS ZTOF | WRÓBLEWSKI | "JES TEM NIE WID ZIA LNY " | CYK L "ODCINKI " |OLEJ NA PŁÓTNIE , 18 X 97,7 CM | 1999 R.` oraz nalepka z danymi artysty

Estymacja: 3 000 - 4 000

Cienie, Cykl "Odcinki", 1998 r.

olej/płótno,
33 x 152,5 cm,
na odwrociu opisany: `KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI | "CIENIE" CYKL "ODCINKI" | OLEJ. PŁÓTNO, 33 X 152 CM | 1998 | 4`

Estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Chroń uszy, 2010 r.

olej/płótno
40 x 40 cm
sygn.

Pomnik poety na Białorusi, 2009

Z cyklu "Izoformy"
akryl na płótnie
27x46 cm

Roboty drogowe, 2009 r.

olej/płótno,
30 x 30 cm,
sygn.

Malarz z Charkowa, 2005

olej/płótno
22 x 54 cm

Adam

cykl "Pomniki/Figury", 2005
olej na płycie pilśniowej, 30,2x37,7 cm

Pomnik Stanisława Wyspiańskiego

akryl, płótno, 30 x 40 cm;
sygn. na odwrocie (pod oprawą)

Kapliczka w Chrzanowie cyklu Izoformy, 2007 r.

olej/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.

Jerzy Panek - cykl: Izoformy, 2007 r.

akwarela na papierze, 30 x 40 cm, sygn.

Pomnik Wyspiańskiego, 2007 r.

olej/płótno, 30 x 40 cm, sygn.

Budynek, 2005

olej, płótno, 22x54,5 cm

liczba obiektów: 49