ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
niesygnowany
olej, pilśnia
55.5x79.5
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
olej, płótno, 49,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T.Roman
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
olej, płótno, 68 x 80 cm;
sygn. p. d.: T.ROMAN
na odwrocie karteczka autorska? z nazwiskiem, tytułem, wymiarami
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
sygn. p. d.: T.Roman
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
olej, płótno, 68 x 80 cm;
sygn. p. d.: T.ROMAN
na odwrocie
karteczka autorska? z nazwiskiem, tytułem, wymiarami
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
olej, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. l.d.: T. Roman
Na odwrocie naklejka autorska: Tadeusz Roman / "W parku" / 80 x 70.
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)