1 zł
2 600 000 zł

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

NEO, 2011 r.

technika własna/papier, I/VI
70 x 100 cm
sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Pokój nr 8 (2003)

sygn. dat.p.d.,
akwatinta, akwaforta barwna (3/50),
66.7x54.5 cm

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Altera Pars, 2000 r.

akwaforta z akwatiną,
18/75,
76 x 57 cm,
sygn.

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Trzy psy, 2002 r.

akwaforta z akwatintą,
10/75, 100 x 70 cm,
sygn.

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Czerwona postać we wnętrzu

akwaforta, akwatinta barwna, papier, 76 x 57,5 cm (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: Henryk Ożóg 1991 (ołówkiem)

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Pokój z dużym stołem

akwaforta, akwatinta, papier,
76,3 x 55,4 cm (wymiary arkusza);
napis l.d.: POKÓJ Z DUŻYM STOŁEM, numer p.d.: 37/100; arkusz obcięty z prawej strony

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Za drzwiami

akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier, 57,5 x 75,7 cm (wymiar arkusza);
sygn. p.d.: Henryk Ożóg 1986,
tytuł l.d.: ZA DRZWIAMI oraz pośrodku u dołu nr. odbitki: II 7/5

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Czerwony basen, 2001 r.

akwaforta z akwatintą, 5/50, 76 x 58 cm, sygn.

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

1/2 Park, 2005 r.

akwaforta z akwatintą, 2/6, 70 x 100 cm, sygn.

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Labirynt

grafika, 70 x 100 cm, 2003
Ożóg Henryk - ur. 1956. Prof. ASP. Prodziekan Wydziału Grafiki. Prowadzi Pracownię Wklęsłodruku.

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Duet, 2004 r.

akwaforta z akwatintą 3/25, 71,5 x 108 cm, sygn.

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Celebration Colors, 1999

akwaforta, akwatinta/papier, 76 x 57 cm

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Kolekcjoner

2003
akwaforta/akwatinta
50x60cm

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Poufna rozmowa, 2002 r.

akwaforta z akwatintą, 9/75,
71 x 105 cm,
sygn.

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Duże pomarańcze, 1981

technika mieszana, odb. 37/50,
94x73 cm,
sygn.

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Ruch w sztuce I, II, III 1992

akwaforta, akwatinta, sucha igła, tryptyk, wym. jednej odbitki: 650 x 500 mm,
sygn. dat. tyt. oł., odb. nr: 4/75
Lit.: Katalog wystawy: Henryk Ożóg, W-wa Galeria Soma, s.24/25

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Za parawanem, 1997

akwaforta, akwatinta, sucha igła,
wymiary 575 x 480 mm,
sygn. oł. p.d., odb. nr : 6/50

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

16 lat później, 1998

wymiary: 615 x 480 mm,
sygn. oł. p.d., odb. nr: 6/50

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Nic się nie zmienia III, 1995

wklęsłodruk, odbicie płyty: 680 x 490mm,
sygn., dat. i tyt. oł., odb. 22/75.

OŻÓG Henryk (ur. 1956r.)

Nic się nie zmienia II, 1995

wklęsłdruk, odbicie płyty: 680 x 490mm,
sygn., dat. i tyt. oł., nr odb. 28/75.

liczba obiektów: 41