1 zł
2 600 000 zł

CHROSTOWSKA-PIOTROWICZ Halina (1929 Warszawa - 1990 Warszawa)

Figura srebrna VII, 1976

Akwaforta, akwatinta, technika własna, 1977/86; wym.: 524 x 660 mm;
sygn. oł. p. d.: Chrostowska 77/86; śr. d.: 1/1; l. d.: tyt.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Głowa I, 1987 r.

własna/papier, 45 x 58,5 cm (zadruk), 61 x 74,5 cm (arkusz)
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `Głowa I 30/30 Chrostowska 87`

W polu

rycina, karton, 26 × 28 cm
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 54

Akt, 1964

akwaforta, akwatinta, papier;
65 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 64, l. d.: akt - epreuve d`artiste
na odwrocie nalepka

Postać

technika własna, papier;
44 x 59 cm (odcisk płyty);

Akt, 1964 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 65,5 x 50 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: `Chrostowska 64`, l. d.: `akt - epreuve d`artiste`

Estymacja: 2 500 - 3 500

Figura czarna A, 1969

technika własna, 66 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d. Chrostowska 69
numer odbitki 1/1

Figura czarna VII, 1973

technika własna, 65 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 73

Figura Różowa III, 1980 r.

technika własna/papier,
58 x 70,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: `Chrostowska 80`, l. d. tytuł autorski

Figura czarna VII, 1973

technika własna,
65 x 52 cm;

Figura różowa III, 1980

technika własna, papier 58,5 x 70 cm, (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 80

Figura złota, 1977

technika własna,
60 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 77;
numer odbitki 1/1

ONA, 1972 R.

ołówek/papier,
67 x 52 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Chrostowska | 15.11.72`

Dawna Warszawa, 1955 r.

miedzioryt/papier,
33 x 40 cm (arkusz), 25 x 31 (odcisk płyty)
sygnowany i datowany p.d.: `Chrostowska 55`, l.d.: "Dawna Warszawa"

Figura szara, 1989 r.

technika mieszana/papier,
59 x 39 cm
sygnowany i datowany l.d.: `CHROSTOWSKA 89`

Figura różowa III, 1980

technika własna, papier
58,5 x 70 cm, (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 80

Figura srebrna I, 1977/83 r.

technika mieszana/papier,
63 x 52 cm (arkusz), 50 x 44 cm (odbitka)
sygnowany i datowany p. d.: `Chrostowska 77/83`, w l.d.: `Figura Srebrna I`, śr.d.: `epreuve d`artiste`

Ręce V, 1975 r.

technika mieszana/papier,
80 x 62 cm (arkusz), 52 x 49 cm (odcisk płyty)
sygnowany i datowany p. d.: `Chrostowska `75`, w l. d.: `Ręce V`

Figura czarna VII, 1973

technika własna,
65 x 52 cm;

Figura złota, 1977

technika własna,
60 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 77
numer odbitki 1/1

liczba obiektów: 64