PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl/piórko, 55 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Pałucha 2010'
- Mirosław Pęczak, Agroturystyka Jacka Pałuchy, Kraków 2015, s. 44 (il.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej/płótno, 83 x 101 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jacek Pałucha 2011'
- Polswiss Art, 2011
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 38,5 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2013.
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl na płótnie, 55 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d.
"J.Pałucha 16", także na odwrocie, na płótnie - gdzie również tytuł.
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno
46 x 55 cm
sygn. p.d.: J. Pałucha 2008
Na odwrocie na płótnie przytwierdzony lakiem certyfikat autentyczności podpisany przez autora.
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
WŁADZA SIĘ PRZYSZŁA NAPIĆ, 2010
olej, płótno
65 x 81
sygn. l.d.: J. Pałucha 2010
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 55 x 70 cm,
sygn. i dat. l.d.: J.Pałucha.16
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2013;
na odwrocie, na blejtramie tytuł: duet hipnotyczny
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Wielki trzynasty rano, 2011 r.
akryl/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Pałucha 2011'
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Kolekcjoner sztuk najnowszych, 2016 r.
akryl/płótno, 71 x 55 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Pałucha 16'
opisany na odwrociu: 'Kolekcjoner sztuk | najnowszych | J. Pałucha 16'
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl/płótno, 46 x 55 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
MŁODA ARTYSTKA NA GOŚCINNYCH WYSTĘPACH W SŁABYM LOKALU, 2010
akryl, płótno
81 x 65 cm
sygn. l.d.: J. Pałucha 2010
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl/piórko, 55 x 46 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany i opisany na blejtramie: 'JACEK PAŁUCHA "DAS SPIEL BEGINNT'
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl/płótno, 55 x 70 cm
OPINIE:
- odautorski certyfikat autentyczności
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno
81 x 65 cm
sygn. l.d.: J. Pałucha 2011
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
SENSACYJNE ODKRYCIE POLSKIEJ EKSPEDYCJI MARSJAŃSKIEJ, 2011
akryl, płótno
70 x 140 cm
sygn. p.d.: J. Pałucha 2011
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej/płótno, 100 x 74,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Pałucha 2014'
opisany na odwrociu: '"Casino Royale" | J. Pałucha | 2014', na odwrociu papierowa naklejka wystawowa
- "Jacek Pałucha, Fantastyka", Centrum Polskie im. Ignacego Paderewskiego, Bruksela, 21.03-15.05.2015
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akwarela, ołówek, papier, 31 × 23,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 16
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akwarela, ołówek, papier, 23 × 31,5 cm w świetle passe-partout