RENOIR Auguste Pierre (1841 - 1919)
litografia barwna, papier czerpany, (arches);
54 x 39,8 cm; (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Renoir; l.d.: 204/250 (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dziewczynka z filiżanką herbaty
litografia barwna, papier czerpany
(Arches / France), 49 x 39,8 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Renoir (na płycie); napis l.d.: 235/250 (ołówkiem),
suche pieczęcie: l.d.- ATELIER RENOIR / CAGNES S/M;
p.d. - GRAPHOLITH / PARIS
litografia barwna, papier czerpany (Arches / France),
53,5 x 39,8 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Renoir (na płycie); l.d.: 211 / 250 (ołówkiem)
54 x 39,8 cm; (odcisk płyty);
litografia barwna, papier czerpany (Arches);
48,2 x 40,2 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Renoir (faksymile), l.d.: 137/250 (ołówkiem)
litografia barwna, 52,5 x 40 cm;
sygn. p.d.: Renoir
sygnowany na kamieniu p.d.
litografia barwna
27x22.4 (odbitka późniejsza)
akwaforta, sucha igła, 18 x 12 cm