1 zł
2 600 000 zł

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Bircza, Fotografia socjologiczna 1971/lata 90-te XX w.

fotografia czarno-biała, papier brom, baryt, 21 x 28,4 cm; sygn., dat.,opisana u dołu ołówkiem; odbitka autorska, nakład: 2/5, life-time print

cena wywoławcza: Wykup abonament

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Zaproszenie do gry, 1981

litografia, litografia barwna, papier,
81,5 x 56,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem:
"ZAPROSZENIE DO GRY" 1/10 LITOGRAFIA BARWNA 55,5 x 78 Imp GODŁO / ŚWIT 81 / 1981;
sygn. na odwrocie pod oprawą

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Leśniaki-mandala 5949/2008

fotografia barwna, kolekcjonerska, Giclee (Hahnemuhle)
30x30cm
2008

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Łańcut 49/17/2001

fotografia barwna, papier Giclee (Hahnemuhle), 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 6/15

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Łańcut 40/7/2001

fotografia barwna, papier Giclee (Hahnemuhle), 35 x 30 cm, sygn. na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 5/15

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Lesniaki - mandala 4006, 2008

fotografia barwna, technika własna, papier fotograficzny Giclee Hahnemuhle
30 x 30 cm
na odwrocie sygn., dat. i opis; archiwalna odbitka autorska, nakład: 3/10, vintage print

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Lesniaki - mandala 1565, 2008

30 x 30 cm
na odwrocie sygn. dat oraz opis; archiwalna odbitka autorska, nakład: 3/10, vintage print

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Leśniaki - mandala, 1558/2008

fotografia barwna, technika własna, papier fotograficzny Hahnemuhle Ultra Chrome,
57 x 57 cm;
opisana l.d. (ołówkiem): LeŚniaki - mandala 1558/2008; sygn. i dat., p.d.: Janusz LeŚniak 2008;
odbitka autorska, nakład: 1/5

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Leśniaki - mandala, 1705/2008

57 x 57 cm;
opisana l.d. (oŁówkiem): LeŚniaki - mandala 1705/2008; sygn. i dat. p.d.: Janusz LeŚniak 2008;
odbitka autorska, nakład: 1/5

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Leśniaki, Mandala 5, 2008

fotografia barwna, technika własna,
papier fotograficzny Hahnemuhle, Ultra Chrome,
65 x 65 cm (w świetle oprawy);
opisana l.d. (ołówkiem): Leśniaki Mandala 5, 2008, sygn. i dat.: p.d. (ołówkiem): Janusz Leśniak 2008;
odbitka autorska, nakład: 1/5

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Leśniaki, Mandala 2, 2008

opisana l.d. (ołówkiem): Leśniaki Mandala 2, 2008,
sygn. i dat.: p.d. (ołówkiem): Janusz Leśniak 2008; odbitka autorska, nakład: 1/5

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Gwośdziec, 1994

fotografia czarno-biała, brom, papier Ilford Gelatin Silver Print
27,5 cm x 29 cm,
sygn. w świetle i na odwrocie,
odbitka autorska,
nakład: 4/7

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Jezioro Rożnowskie, 1992

fotografia czarno-biała, brom, papier Ilford Gelatin Silver Print,
27,5 cm x 32,9 cm,
nakład 7/10,
odbitka autorska archiwalna,
sygnowana w świetle i na odwrocie;
odbitka autorska,
nakład: 7/10

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Ciężkowice 1991, 42/91 (38/91) Nr 6

fotografia czarno-biała (gelatin silver print,
autorska odbitka archiwalna), 45,5 x 46,2 cm,
sygn. p. d.: Janusz Leśniak
na odwrocie stempel artysty z tytułem, oraz opis pracy

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Ciężkowice 1991, 42/91 (38/91) Nr 7

autorska odbitka archiwalna), 47,5 x 46,2 cm,
sygn. p. d.: Janusz Leśniak

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Żelazowa Wola, 1999

fotografia czarno-biała, brom, 26,5 x 27,7 cm (w świetle oprawy)
opisana u dołu: Żelazowa Wola 1999 19/99 3/10 Janusz Leśniak 99

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Wieliczka, 1994

fotografia czarno-biała, brom, 27,8 x 22,5 cm (w świetle oprawy)
opisana u dołu: Wieliczka 1994, 21/94 Nr 5 4/10 Janusz Leśniak 94.

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Ciężkowice 1991 - 41/91 No 18, 1991

fotografia czarno-biała, brom, papier Gelatin Silver Print, 47 x 48 cm, 46,5 x 47 cm (w świetle passe-partout); sygn. na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 2/5

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Zakliczyn 1992 - 9/92 No 15, 1992

fotografia czarno-biała, brom, papier Gelatin Silver Print, 52,5 x 43 cm, 51 x 42 cm (w świetle passe-partout); sygn. na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 3/5

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Kraków 1997, 14(1)97 kl.2, 1997

fotografia czarno-biała, brom, papier, 46 x 46 cm; nakład 1/5, oryginalna odbitka bromowa, tonowana archiwalnie, sygnowana w świetle fotografii i na odwrocie

liczba obiektów: 48