1 zł
2 600 000 zł

DMITRUK Jerzy (ur. 1960, Sępopol)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pogodny dzień

z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2012
olej, płótno; 56,5 x 72,5 cm;
sygn. l. d.: Dmituk 2012
na odwrocie na płótnie opis autorski, z lewej u góry: "POGODNY DZIEŃ" / Z CYKLU "PEJZAŻ URODZAJU"; oraz z prawej u góry: JERZY / DMITRUK / WRZESIEŃ 2012 / 56,5 x 72,5

Morze czerwone

z cyklu "Misje", 2006 r.
akwaforta / tinta / papier, 27 x 19 cm, sygn.

Wyspy szczęśliwe II

z cyklu "Pejzaż urodzaju", 2005 r.
akwaforta / tinta / papier, 30 x 25 cm, sygn.

Opowieść o domu - z cyklu Żywot malarza, tryptyk, 2006

akwatinta, akwaforta, papier;
34,5 x 96,5 (arkusz), 22,5 x 92,5 cm (odbitka - całość);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Dmitruk 2006, tytuł l. d.: "Opowieść o domu" z cyklu żywot malarza, nr odbitki u dołu środkowej grafiki: e/a I/I

Akt w czasie zachodu słońca, 2012

olej, płótno; 95 x 75 cm;
sygn. u dołu: DMITRUK '12
na odwrocie opis autorski: "AKT W CZASIE ZACHODU SŁOŃCA"/ JERZY/ DMITRUK/ LIPIEC 2012/ 95 x 75

Z cyklu: Drzewa Objawień, Brzemienny Pejzaż, 2007 r.

akwaforta z akwarelą, 50 x 36 cm, sygn.

Razem z cyklu Pejzaż urodzaju

akwaforta z akwatintą, 15,5 x 22 cm, 2014

Akwarium, 1988

akwaforta, akwatinta, papier; 50 x 64 cm (odcisk płyty);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "akwarium", c/a, 1988 Jerzy Dmitruk

Ocean obfitości, 2015 r.

akwaforta / tinta / papier, 41,5 x 28 cm, sygn. cm, sygn.

Abstrakcyjny sen o kobiecie

akwaforta, akwatinta, 16,5x20 cm, 2013

Dzień weselny, 2000 r.

akwaforta z akwatintą, 6/50, 50 x 35 cm, sygn.

Mąż i żona

akwaforta z akwatintą, papier, 25 x 36 cm, 2006

Natchniona muza

akwaforta z akwatintą, papier, 17 x 28,5 cm, 2007

Pejzaż z dzieciństwa, który nosimy w sobie

akwaforta z akwatintą, papier, 25 x 34 cm, 2009

Kraina Świętego Spokoju, 2013

akwaforta, akwatinta, wym. 12x39 cm

Proza życia, 2003

akwaforta, akwatinta, papier, wym. 19x33 cm

liczba obiektów: 89