PRZYBYŁA Piotr (ur. 1983, Sosnowiec)
Pochodzenie światła 15, dyptyk, 2018
technika mieszana, płótno, 80 x 120 cm (całość), sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pochodzenie Światła nr 16, 2018
technika mieszana, płótno, 81 x 120 cm
opisany na odwrocie: "Pochodzenie Światła NR 16" Piotr Przybyła 2018 r.
Pochodzenie światła 9, 2018 r.
technika mieszana na płótnie, 65 x 108 cm (dyptyk)
Pochodzenie światła nr 8, 2018
technika mieszana, płótno, 60 x 100 cm
opisany na odwrocie: "Pochodzenie Światła NR 8" Piotr Przybyła 2018 r
Pochodzenie Światła nr 11, dyptyk, 2018
technika mieszana, płótno, 60 x 180 cm (całość),
sygn. na odwrocie
Pochodzenie światła nr 7, 2018
technika mieszana, płótno, 80 x 170 cm
opisany na odwrocie: "POCHODZENIE ŚWIATŁA NR 7" Piotr Przybyła 2018 r.
Coatings Subconscious 2, 2017/2018 r.
technika mieszana na płótnie, 90 x 110 cm (dyptyk)
sygnowany: ‘PP’
opisany na odwrocie: ‘"Coatings Subconscious 2" Piotr Przybyła, 2018 r.’
NR 6, z cyklu Pochodzenie Światła, 2018
technika mieszana, płótno, 2 x 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
Nr 5 z cyklu Pochodzenie światła, 2018
olej, płótno, 70 x 160 cm
opisany na odwrocie: Piotr Przybyła NR 5 z cyklu "Pochodzenie światła" 2018 r.
technika mieszana na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Przybyła "Żyrafa 2" 2018’
technika mieszana, płótno, 70 x 80 cm
opisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Z CYKLU WODY WO1" 2018 r.
technika mieszana, płótno, 81 x 65 cm
opisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYŁA "TJT" 2014 TECH. MIESZANA
technika mieszana, olej, płótno, 70 x 80 cm
opisany na odwrocie: “Wody 12" z cyklu Wody 80/70 cm 2,3 kg olej na płótnie 2014 r. Piotr Przybyła
technika mieszana na płótnie, 2 x 80 x 60 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ "GRANICE ŚWIATŁA" Piotr Przybyła 2018r.’
technika mieszana, płótno, 2x (100 x 70) cm
opisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Narodziny światła" 2017 r.
akryl, olej, płótno, 2 x 80 x 60 cm,
sygn. p.d.