POGORZELSKI Jerzy (1926 Grodno - 2003)
olej, płótno, 63 x 75 cm
sygn. śr.d.: Pogorzelski 61
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno, 71 x 116 cm
Sygnowany p.d.: Pogorzelski 95
Olej, płótno;
71 x 116 cm
Olej, płótno;
58 x 91 cm
Sygnowany p.d.: Pogorzelski
Biografia autora przy pozycji nr 142.
Olej, płótno,
58 x 78 cm,
sygn. p.d.: Pogorzelski. Na odwrocie autorskie oznaczenia
ALTANA W JESIENNYM PARKU, 1959
olej, płótno naklejone na tekturę
33.7 x 46.7 cm
sygnowany p.d.: J. Pogorzelski 59
Olej, płótno; 59,7 x 69,7 cm
Sygnowany p d.: Pogorzelski
Na górnej listwie blejtramu napis:
"Georginie" 60 x 70 Jerzy Pogorzelski | Częstochowa