1 zł
2 600 000 zł

MALICKI Jacek (ur. 1946)

Over the seaside, 1978

9 fotografii czarno-białych, brom, papier na tekturze, 28 x 25 cm (wymiar całości); sygn. i dat. p.d. (ołówkiem): 1978 Malicki, sygn., dat. i opisana na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALICKI Jacek (ur. 1946)

Pozdrowienia z Pleksiglasu, l. 70. XX w.

fotografia czarno-biała, brom, flamaster, papier, 13,4 x 8,5 cm; sygn. na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print

MALICKI Jacek (ur. 1946)

Morskie tarcze strzelnicze, 1985

olej, płótno, 58,5 x 68 cm;
na odwrocie napisy autorskie i data 1985

MALICKI Jacek (ur. 1946)

Henryk Stażewski i Gerard Blum-Kwiatkowski w galerii Zapiecek, l. 80. XX w.

fotografia czarno-biała, brom, papier
23,7 x 18 cm;
na odwrocie sygn., dat. oraz opis (ołówkiem); odbitka autorska, nakład: 1/1

MALICKI Jacek (ur. 1946)

Roaring Forty`is, 1981

fotografia czarno-biała, brom, tonowana, papier
17 x 18,2 cm;
na odwrocie sygn., dat., pieczątka oraz opis (ołówkiem); odbitka autorska, nakład: 1/2

MALICKI Jacek (ur. 1946)

olej, płótno, 58,5 x 68 cm;

MALICKI Jacek (ur. 1946)

Dwa kwadraty (dwoje), 1984

olej, płótno
59,5 x 59,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie: DWA KWADRATY / (DWOJE)/ J.MALICKI / 1984

MALICKI Jacek (ur. 1946)

olej, płótno
58,5 x 68 cm;

MALICKI Jacek (ur. 1946)

O naturze Światła I ,1990

olej, płótno
98 x 97 cm;
na krawędzi tytuł autorski

MALICKI Jacek (ur. 1946)

Nr 22, 1988

olej, płótno,
71 x 71 cm;

MALICKI Jacek (ur. 1946)

Pozdrowienia z Pleksiglasu, 1982

fotografia czarno-biała, brom, papier, ingerencja autorska w pozytyw,
56 x 42 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat., opisana na odwrocie; pieczątka autorska;
odbitka autorska, nakład: 1/1

MALICKI Jacek (ur. 1946)

56 x 45 cm (w świetle passe-partout);
odbitka autorska, nakład: 1/1

MALICKI Jacek (ur. 1946)

Henryk Stażewski i Edward Krasiński, lata 80-te, lata 80-te/2008

fotografia czarno-biała, brom, papier,
30 x 40 cm;
sygn., dat.i opisana na odwrocie (ołówkiem); wydruk autorski, nakład: 1/10
Prace eksponowana na wystawie Pamięci Henryka Stażewskiego, czerwiec 2008 CSW i lipiec 2008 BWA Lublin.

MALICKI Jacek (ur. 1946)

Henryk Stażewski w swojej pracowni, lata 80-te, 1985/2008

fotografia czarno-biała papier, pianka,
30 x 70 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie (ołówkiem);
wydruk autorski, nakład: 1/10

MALICKI Jacek (ur. 1946)

Kontakt artysty z publicznością, 1978

fotografia czarno biała, papier, 13 x 15 cm (arkusz); na odwrocie pieczęć: FOTOGRAFOWAŁ / JACEK MALICKI / WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE, dat.: 1978, na odwrocie ołówkiem: PRAWA AUTORSKIE MAJźTKOWE / I POCHODNE KUPIŁ / JERZY TRUSZKOWSKI; odbitka autorska, nakład nieokreślony

liczba obiektów: 35