PENER (pseud.) (ur. 1981, Olsztyn)
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz | Świątecki | 2012 Dekonstrukcja | 03`
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana/płótno, 70 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz | Świątecki | 2012 | Dekonstrukcja | 10`
na odwrociu opisany: `Bartosz Świątecki | 2012 | Dekonstrukcja | 06`
olej/płótno, 80 x 80 cm (łącznie)
na odwrociu opisany nazwiskiem, datą, miejscem powstania (każda część)
na odwrociu opisany: `Bartosz | Świątecki | 2012 | Dekonstrukcja | 05`
na odwrociu opisany: `Bartosz Świątecki | 2012 | Dekonstrukcja`
technika mieszana/płótno, 120 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Świątecki | Dekonstrukcja | 2012`
technika mieszana/płótno, 85 x 66 cm
na odwrociu opisany: `Sygnał do szumu | 2011 | Bartosz Świątecki`
technika własna/płótno, 90 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Świątecki/pener | 2012 | Dekonstrukcja`
technika mieszana płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Bartosz Świątecki / Pener 2012
technika mieszana, płótno,
100 x 100 cm