ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
46x61 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
akwarela, papier
23.3x17.3 cm (w świetle passe-partout, 35x28 cm z antyramą)
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)