RUCIAK Sonia (ur. 1987, Szczecin)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Ruciak S.'
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl, płótno, 140 x 80 cm,
sygn. p.d.: 'Ruciak S.'
2016 - 25. Festiwal Polskiego Malarstwa Współczesnego, Filharmonia Szczecińska, Szczecin
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Ruciak S.'
akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl, płótno, 140 x 80 cm,
sygn. p.d.: 'Ruciak S.' oraz pieczęć autorska na odwrocie
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: Ruciak S.
akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Ruciak S.', pieczęć autroska na odwrocie
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: RuciakS; na odwrocie pieczątka autorska
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'
na odwrociu pieczęć autorska
akryl, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. l.d.: Ruciak S.; pieczęć autorska na odwrocie
akryl na płótnie, 140x80 cm
sygn.. p.d.: Ruciak S., na odwrociu pieczęć autorska
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak`
na odwrociu pieczęć autorska
akryl, płótno, 100x120 cm
sygn.