REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, spray na płótnie, 70x40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, marker na płótnie, 60x40cm
REJS Mikołaj (ur. 1984)
olej, akryl na płótnie, 30 x 30 cm, sygn.
REJS Mikołaj (ur. 1984)
40 x 30 cm,
sygn. na odwrcoie MIKOŁAJ REJS 2.12.2013
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, spray na płótnie, 70x100 cm
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, spray, marker na płótnie,100x100cm
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, markery, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, markery, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
REJS Mikołaj (ur. 1984)
Biocyberneuronotiki lustrzane, 2015
akryl, płótno, 25 x 25 cm,
sygn. na odwrocie
REJS Mikołaj (ur. 1984)
REJS Mikołaj (ur. 1984)
olej, akryl na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
REJS Mikołaj (ur. 1984)
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, płótno, 20 x 20 cm
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, spray, płótno, 150 x 150 cm, sygn. na odwrocie
REJS Mikołaj (ur. 1984)
Wiemy o naszej okrutnej pieszczocie, 2015
akryl, spray, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, spray na płótnie, 40x40 cm
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, spray, markery, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, spray, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
REJS Mikołaj (ur. 1984)
REJS Mikołaj (ur. 1984)
I`m gonna rise right out of the ground, 2014
akryl, spray na płótnie, 50x30 cm