PÓŁKOŚNIK Joanna (ur. 1981, Hajnówka)
akryl/płótno, 120 x 200 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik 2017 "Wędrówka" (1)/(2)'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 50x60 cm
sygn. p.d.: J.P.17, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2017 "Przed burzą II"
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d.: J.P.’16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016 "Tańce"
akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: J.P’17, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2017 "Jedwab zielony"
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p.d.
akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.
akryl, płótno, 50 x 70 cm
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. l.d.: J.P.|'16, opisany na odwrocie: J.Półkośnik 2016 "Turkusowy las"
akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. l.d.
Niebo w deszczach od gwiazd, 2016
akryl, płótno, 120,5x80 cm
sygn.: JP‘16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016 "Niebo w deszczach od gwiazd"
akryl, płótno, 80x80 cm
sygn.. l.d.: J.P.’16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016
akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: 'J.Półkośnik 2016'
akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. l.d.: J.P.|'16 oraz na odwrocie: J.Półkośnik 2016
akryl, płótno, 100x80 cm
opisana na odwrocie: J. Półkośnik 2016
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.:' J.P. | '16'