PORADA Paweł (ur. 1985)
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Porada 2018’
cena wywoławcza: Wykup abonament
PORADA Paweł (ur. 1985)
Kształtowanie osobowości I, 2018
olej, płótno, 100 x 80 cm
opisany na odwrocie: Porada 2018
PORADA Paweł (ur. 1985)
Kobieta ze snu, dyptyk, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 160 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Porada 2017 | Δ'
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
PORADA Paweł (ur. 1985)
Miasto ze snu, dyptyk, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 160 cm (całość)
sygnowany i datowany p.d.: 'Porada 2017 | Δ'
PORADA Paweł (ur. 1985)
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej na płótnie, 100x80cm
Sygnowany p. d. róg: ‘PORADA 2017’
PORADA Paweł (ur. 1985)
PORADA Paweł (ur. 1985)
dyptyk, akryl, płótno, 100 x 160 cm,
sygn. p.d.: Porada 2017
PORADA Paweł (ur. 1985)
PORADA Paweł (ur. 1985)
PORADA Paweł (ur. 1985)
PORADA Paweł (ur. 1985)
PORADA Paweł (ur. 1985)
Gin z tonikiem, dyptyk, 2017 r.
olej/płótno, 80 x 120 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej na płótnie, 100x80cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 2 x 100 x 80 cm (całość 100 x 160 cm), sygn. l.d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d.: Porada 2017
PORADA Paweł (ur. 1985)
PORADA Paweł (ur. 1985)