PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
olej, tektura,
23,5 x 34 cm; (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: Podsadecki; dat. p.d.: 11.V.1968 r
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tusz, papier; 27,3 x 18,3 cm
Sygnowany l. d.: Podsadecki, p. d.: II. 955
Tusz, papier; 24,5 x 33 cm
Sygnowany l. d.: (wedł. Tintoretto) K. Podsadecki;
p. d.: 20. II. K. P. 955
kredka, papier
24 x 33,2 cm; sygn. i dat. p.d.: Podsadecki; l.d.: 13.8.962 - KAMIENIOŁOMY W RZĄSCE
pastel, papier,
20,5 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: PODSADECKI;
dat. p.d.: 18.X.1958
kredka/papier,
21 x 32,8 cm (w passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: `4. 4. 964 K. P.` oraz napis `Tycjan`
akwarela, papier,
34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: PODSADECKI; data l.d.: 7.V.1964
piórko, tusz, papier,
32 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: PODSADECKI / 22. X.955.
olej, płótno naklejone na tekturę, 33 x 43.5cm
sygn. p.d. : Podsadecki 1969
kredka niebieska, papier,
23 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Podsadecki; dat. l.d.: 12.4.964
Z cyklu "Kopanie buraków"
Gwasz, papier; 30 x 23 cm w świetle passe-partout
Sygnowany ołówkiem p. g: PODSADECKI | l. g.: 25. XII. 1960
Tusz, papier; 33 x 48 cm w świetle passe-partout
Sygnowany ołówkiem p. d: PODSADECKI | 13. I. 1963
Na odwrocie wykonany przez artystę napis niebieską kredką: "KRAJOBRAZ ZE SNOPKAMI"
piórko, tusz, papier,
olej, tektura, 22,5 x 30 cm;
sygn. u dołu na środku: PODSADECKI - 53-
obraz malowany na szkle; 23,5 x 33,5 cm (w świetle ramy); sygn. p.d.: PK (monogram); l.d. tytuł: Salomon i Saba
olej, tektura, 17 x 24,5 cm
sygn. p.d.: Podsadecki
akwarela, ołówek/papier,
35 x 40 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `PODSADECKI`
Kamieniołom w Mydlnikach, 1962 r.
olej/płyta, 27 x 46 cm
sygnowany l. d.: `Podsadecki`; na odwrocie napis: `Kaz. Podsadecki | 1962 | Kamieniołom w Mydlnikach | 46 x 27 | Tempera olejna`
pastel, papier,
sygn. l.d.: PODSADECKI;
dat. p.d.: 18.X.1958
tusz, akwarela, papier, 25,5 x 36 cm;
sygn. l.d.; PODSADECKI; dat. p.d.: 8.V.956.;
Na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie z tytułem: Akt II