1 zł
2 600 000 zł

BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)

Obszar koncentrujący, 1974

akryl/gips,
śred. 40,3cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

FRAGMENT JAKO CAŁOŚĆ RADYKALNA XV, 1982/84 r.

Akryl, płótno naklejone na sklejce 84,5 x 5 x 24 cm
Na odwrocie napisy autorskie

Bez tytułu 2003

papier, akrylik
86x63,3 cm

Picture and Pictures V, 1976

akryl, ołówek, karton z wycięciami,
56.2 x 76 cm
sygn. oł. l.d.: JAN | BER | DYSZ| AK | 1976, tuszem p.d.: 1976, na odwr. śr.: JAN | BER | DYSZ| AK | 1976 | PICTURE AND PICTURES V. | ACRYLIC

KOMPOZYCJA KÓŁ, 1967/68 r.

Gwasz, akwarela, tusz na tekturze 41 x 31,5 cm
Na odwrocie autorski opis obrazu
Nie sygnowany

PASSE-PAR-TOUT, 1993

akryl, płótno,
141 x 43 cm
sygnowany na odwrocie l.g. ukosem: PASSE | - PAR - | - TOUT | AKRYL,
p.g.: JAN | BER | DUSZ | AK | 19 | 93, śr.g. strzałka w górę

1962

tempera, papier, (w świetle passe-parout)
sygn. ołówkiem po środku na dole: JAN/BER/DYSZ/AK 1962

KOMPOZYCJA KÓŁ

1962 r.
Gwasz, akwarela na papierze milimetrowym 59 x 41,5 cm
Sygnowany l.d. - "JAN / BER / DYSZ / AK / 62"

Jednoczesne passe-partout II 1995

akryl, deska z naklejonym płótnem, 52 x 123 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JAN / BER / DYSZ / AK / 1995 / AKRYL / JENDOCZESNE PASSE - PAR - TOUT II. 52 x 123

Kompozycja 1977

tusz, papier, autochemigrafia wycinana, 46 x 13 cm; sygn. i dat. śr. g.: JAN/BER/DYSZ/AK/1977

Studium przestrzenne, 1979

karton granatowy, nakl. na karton kremowy, tusz,
23.7 x 18 cm
sygnowany oł. p.g.: JAN | BER | DYSZ | AK, obok po p. tuszem: 27. I. | 19 | 79

KOMPOZYCJA KÓŁ III, 1966

drzeworyt,papier krem. żeberk,
120 x 44.5 cm
sygnowany oł. pod ryc. l.: Kompozycja kół III. drzeworyt p.: 5/12 1966 JAN | BER | DYSZ | AK

Droga 1986

autooffset, papier 24/40, 44 x 35 cm; sygn. i dat. l. d. - JAN/BER/DYSZ/AK 1986,
u dołu napis autorski - droga autoofset 24/40

Milczenie VII 1974

autochemigrafia, Unikat, 49 x 86 cm; sygn. l. d. - JAN/BER/DYSZ/AK/1974, w p. d. napis - autochemigrafia / Milczenie VII

Kompozycja, 1968

gwasz, papier, 69,6 x 42
sygn. ołówkiem śr. d.: JAN / BER / DYSZ / AK / 1968

liczba obiektów: 417