1 zł
2 600 000 zł

PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)

Akt kobiety, 1964

węgiel,
wymiary: 250 x 350 mm,
sygn. p.d.: Podsadecki, dat. l.d.: 5.3.964

cena wywoławcza: Wykup abonament

Akt leżącej kobiety, 1964

węgiel,
wymiary: 250 x 320 mm,
sygn. i dat. p.d.: Podsadecki 8.4.964

Akt siedzącej kobiety, 1964

rys. kredką,
wymiary: 350 x 250 mm,
sygn. p.d.: Podsadecki 9.4.964

Kamieniołom w Mydlnikach, 1962

tempera olejna na płycie pilśniowej;
wymiary: 27 x 45 cm;
sygn. l.d.: Podsadecki, dat. p.d.: 24.7.1962; na odwrocie autorski opis obrazu.

Martwa natura z rybą

olej, sklejka, 27 x 33 cm;
sygn. p.d.: PODSADECKI

Szkic z Botticellego, 1955

tusz, papier, 21,5 x 27,5 (w świetle passe-partout)
sygn. ołówkiem p. d.: PODSADECKI/ II. 1955; l. d.: BOTICELLI

WNĘTRZE PARKU, 1968

Olej, tektura; 24,5 x 35 cm Sygnowany l. d.: PODSADECKI oraz p. d.: 11. V. 1968

KOMPOZYCJA, 1960

Akwarela, papier; 15,7 x 33 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l. d.: PODSADECKI oraz p. d.: 19. VII. 1960

PEJZAŻ, 1968

Olej, płyta; 24,9 x 29,5 cm
Sygnowany l. d.: 1968 oraz l. śr.: PODSADECKI

W cieniu drzew (1968)

sygnowany l.d. datowany na odwrociu
olej, pilśnia
28.4x40.8

AKTY, 1958

Tusz, brystol;
34 x 25 cm
Sygnowany l. d.: PODSADECKI oraz p. d.: 14.12.958

Postacie w ogrodzie

olej, płyta,
45 x 61 cm;
sygn. p.d.: PODSADECKI / 1962-63 l.d.: PODSADECKI 1962
na odwrocie autorski napis z tytułem obrazu i datą VIII. 1969

Kąpiące się

czarna kredka, papier,
22,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Podsadecki / 1945

Postacie w lesie, 1964 r.

Sygnowany niebieskim długopisem l. d.: "31.8.964. Podsadecki" i p. d.: "OB."
Długopis/papier, 17,5 x 25 cm

Studia postaci

węgiel, papier,
22,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: PODSADECKI; dat. p.d.: 11.XI.1956

Czarownica-projekt zabawki

sygnowany p.d.
gwasz, tempera, tektura
27.7x38.5 (w św.p-p)

Akt

tusz, papier
wym.: 20,5x34 cm
sygn. l.d.: 8 V (1)956 Podsadecki

Postacie w ogrodzie, 1969

olej, płyta pilśniowa
45 x 61 cm

Akt, 1961

sangwina, papier
11,5 x 25 cm

Akt, 1956

węgiel, sangwina, papier
21,5 x 26,5 cm

liczba obiektów: 476