PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
węgiel,
wymiary: 250 x 350 mm,
sygn. p.d.: Podsadecki, dat. l.d.: 5.3.964
cena wywoławcza: Wykup abonament
węgiel,
wymiary: 250 x 320 mm,
sygn. i dat. p.d.: Podsadecki 8.4.964
rys. kredką,
wymiary: 350 x 250 mm,
sygn. p.d.: Podsadecki 9.4.964
Kamieniołom w Mydlnikach, 1962
tempera olejna na płycie pilśniowej;
wymiary: 27 x 45 cm;
sygn. l.d.: Podsadecki, dat. p.d.: 24.7.1962; na odwrocie autorski opis obrazu.
tusz, papier, 21,5 x 27,5 (w świetle passe-partout)
sygn. ołówkiem p. d.: PODSADECKI/ II. 1955; l. d.: BOTICELLI
Olej, tektura; 24,5 x 35 cm Sygnowany l. d.: PODSADECKI oraz p. d.: 11. V. 1968
Akwarela, papier; 15,7 x 33 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l. d.: PODSADECKI oraz p. d.: 19. VII. 1960
Olej, płyta; 24,9 x 29,5 cm
Sygnowany l. d.: 1968 oraz l. śr.: PODSADECKI
sygnowany l.d. datowany na odwrociu
olej, pilśnia
28.4x40.8
Tusz, brystol;
34 x 25 cm
Sygnowany l. d.: PODSADECKI oraz p. d.: 14.12.958
olej, płyta,
45 x 61 cm;
sygn. p.d.: PODSADECKI / 1962-63 l.d.: PODSADECKI 1962
na odwrocie autorski napis z tytułem obrazu i datą VIII. 1969
czarna kredka, papier,
22,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Podsadecki / 1945
Sygnowany niebieskim długopisem l. d.: "31.8.964. Podsadecki" i p. d.: "OB."
Długopis/papier, 17,5 x 25 cm
węgiel, papier,
22,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: PODSADECKI; dat. p.d.: 11.XI.1956
sygnowany p.d.
gwasz, tempera, tektura
27.7x38.5 (w św.p-p)
olej, płyta pilśniowa
45 x 61 cm
sangwina, papier
11,5 x 25 cm
węgiel, sangwina, papier
21,5 x 26,5 cm