PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
akwarela, gwasz, tusz, papier,
49 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d. H. Płóciennik 2009.
cena wywoławcza: Wykup abonament
autocynkografia, papier; sygn. i opisany u dołu: "Miodowy miesiąc 3 A" Epr. dart.autocynkografia 1981 (AP.) Henryk Płóciennik
Pan Wiesław Ochman na tarasie, 1991
autocynkografia, papier,
47,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu: Pan Wiesław Ochman na tarasie" Epr.dart. autocynkografia 1991 (AP.) H. Płóciennik
monotypia, papier,
43 x 31,8 cm (odcisk);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1. (A.P.) 2009. Henryk Płóciennik
olej, płótno, 84 x 67 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. PŁÓCIENNIK 90
autocynkografia, papier, 48 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu: Miodowy miesiąc 6 A" 52/99 autocynkografia 1984 (AP.) H. Płóciennik
monotypia, papier,
43 x 31,8 cm;
olej, płótno,
80,5 x 65 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: H. PŁÓCIENNIK 90
olej, płótno,
38 x 45,5 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku:
H. PŁÓCIENNIK 90
autocynkografia, papier,
47 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu: Miodowy miesiąc 3 A" 42/99 autocynkografia 1981 (AP.) H. Płóciennik
monotypia, papier,
46 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1. (A.P.) 2010. Henryk Płóciennik
Jan Wiesław Ochman na tarasie, 1991
autocynkografia, papier,
sygn. i opisany u dołu: Jan Wiesław Ochman na tarasie" 8/99
autocynkografia 1991 (AP.) H. Płóciennik
monotypia, papier,
43 x 31,8 cm (odcisk);
gwasz/papier,
37 x 53 cm
sygnowany i datowany p. d.: 'H. Płóciennik 97 2008'
monotypia, papier,
47,6 x 31,4 cm;
33,5 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d. H. Płóciennik 08
cynkografia, monotypia, papier,
67 x 50,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i opisany ołówkiem u dołu: "Dla Miles`a Davis`a" 1/1. autocynkografia - monotypia 1999 (A.P.) Henryk Płóciennik
olej, płótno,
84 x 67 cm;