PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, papier, wymiar arkusza: 53 x 71,8 cm;
sygn. i dat. p.d.: Panek, nr l.d.: III./III.; u dołu po środku tytuł
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Jerzy (1918-2001)
piórko, tusz, papier, 48 x 36 cm;
sygn. i dat. p.g.: Panek 72
PANEK Jerzy (1918-2001)
piórko, tusz, papier, 36 x 47,9 cm;
sygn. i dat. l.d.: Panek 73
PANEK Jerzy (1918-2001)
tusz lawowany, papier, 29,8 x 41,9 cm;
sygn. i dat. p.d.: Panek 1969
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, papier, 64,5 x 49 (odbitka klocka)
sygn. i dat. p.d.: Panek 1961 r (ołówkiem)
Grafika reprodukowana w katalogu Dietera Burkampa. Bibl.: Jerzy Panek : Werkverzeichnis der graphischen Arbeiten 1939- 1993 / hrsg. Von Dieter Burkamp; [mit Texten von] Marek Rostworowski, Werner Schmidt, Gisela Burkamp, Bielefeld 1995, poz. 192, str. 116.
PANEK Jerzy (1918-2001)
patyk, tusz, papier gazetowy,
sygn. l.d.: Panek / 80 (ołówkiem);
na odwrocie szkic portretowy
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, papier,
45 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: 6.4.91 Panek
PANEK Jerzy (1918-2001)
tusz, papier, 41,5 x 27,5 cm; dat. i sygn. p.d.: 95 Panek; l.d.: 23. XI.
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
flamaster, papier w kratkę, 33 x 20 cm; sygn. p.d.: Panek
PANEK Jerzy (1918-2001)
akwarela, papier,
28,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. z lewej: 62 / Panek (ołówkiem)
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, papier, 49,5 x 34,5 cm;
sygn. l.d.: Panek
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, wym.: 260 x 170 mm, sygn. p.d.: Panek 58. Lit. D. Burkamp, Jerzy Panek, 1995, poz. 133.
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, wym.: 245 x 140 mm, sygn. p.d.: Panek 58. Lit. D. Burkamp, Jerzy Panek, 1995, poz. 131.
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, wym.: 215 x 140 mm, sygn. p.d.: Panek 57. Grafika oprawiona. Lit. D. Burkamp, Jerzy Panek, 1995, poz. 126.
PANEK Jerzy (1918-2001)
linoryt, wym.: 130 x 140 mm, sygn. oł. i pł. p.d. Lit. D. Burkamp, Jerzy Panek, 1995, poz. 53.
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
akwarela, papier zeszytowy,
sygn. i dat. l.d.: Panek 62 (wzdłuż krawędzi)/ 21. 3.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Chorągiew 10 - Portret Marii Blumenfeld, 1962
drzeworyt, papier,
55 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Panek 1962
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, 30 x 21 cm, sygn.
Dar Galerii Artemis