RITTER Maria (1899-1976)
cena wywoławcza: Wykup abonament
RITTER Maria (1899-1976)
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p. d.: `M. Ritterówna | 1958`
ODWROCIE: naklejka wystawowa z TPSP w Krakowie
RITTER Maria (1899-1976)
olej/tektura, 31 x 42 cm
sygnowany p. d.: `M. Ritterówna`
RITTER Maria (1899-1976)
Akwaforta; 120 x 168 mm; sygn. oł. p.d.: Ritterówna 26.
RITTER Maria (1899-1976)
Zespół trzech prac: 1. sucha igła; wym.: 130 x 175 mm; sygn. oł. p.d.: Ritterówna. 2. sucha igła, ołówek; wym. 130 x 175 mm, niesygn. 3. rysunek, ołówek; wym.: 10 x 16 cm; projekt grafiki; niesygn.
RITTER Maria (1899-1976)
tempera, kredka/papier,
33 x 26,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p. d.: "1950 | M. Ritterówna"
RITTER Maria (1899-1976)
akwarela, gwasz/papier,
69 x 55,5 cm (w świetle passepartout)
sygnowany p. d.: `M. Ritter`
RITTER Maria (1899-1976)
Kredka, tusz, ołówek, papier;
wym.: 18,5 x 20 cm;
sygn. oł. p.d.: M Ritter.
RITTER Maria (1899-1976)
Gwasz, tusz, ołówek, papier;
wym.: 20 x 16 cm.
Na odwrocie pieczęć artystki.
RITTER Maria (1899-1976)
Śniadanie w sadzie, lata 30. XX w.
Piórko, tusz, papier;
wym.: 15 x 23 cm;
sygn. p.d.: MR. Na odwrocie pieczęcie artystki.
RITTER Maria (1899-1976)
Głowa mężczyzny, lata 30. XX wieku (okres paryski)
litografia;
wym.: 300 x 220 mm;
sygn. oł. p.d.: MR.
Stan zachowania: naddarcie marginesu bez szkody dla kompozycji.
RITTER Maria (1899-1976)
drzeworyt na bibule;
wym.: 160 x 115 mm;
sygn. na odwrocie pieczątką autorska.
RITTER Maria (1899-1976)
Martwa natura z fiołkiem alpejskim
akwarela, papier, 35,5 x 31 cm
sygn. p.d.: M Ritter
RITTER Maria (1899-1976)
akwarela, papier, 35,5 x 28,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: M Ritterówna
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
ołówek, kredka, papier, 25,5 x 13 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: MR (ołówkiem)
RITTER Maria (1899-1976)
sygnowany p.d.
akwarela, papier, 22x29.5 cm
RITTER Maria (1899-1976)
Gwasz, papier; 27 x 34 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: m. Ritterówna
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
akwarela, papier,
35,5 x 28,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: M Ritterówna