1 zł
2 600 000 zł

JACKIEWICZ Władysław (ur. 1924 Podbrodzie k. Wilna - 2016)

OBRAZ I, 1959

olej, płótno
115 x 85 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz
na odwrocie, na krośnie:
W. JACKIEWICZ/ OBRAZ I/ 59

* opłata z tytułu "droit de suite"

cena wywoławcza: Wykup abonament

OBRAZ XII, 1994

olej, płótno
150 x 130 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz
na odwrocie: Obraz XII/94 / W.Jackiewicz

OBRAZ X, 2004

olej, płótno
130 x 97 cm
sygn. na odwrocie na górnym krośnie: W. JACKIEWICZ X / OBRAZ X / 2004 130 x 97

Figura II, 1964 r.

olej/płótno, 105 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na odwrociu: 'W. JACKIEWICZ | 1964 | FIGURA II'

Obraz XVII/89', 1989 r.

olej/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'

- Władysław Jackiewicz, red. Janusz Jankowski, Gdańsk 2007, s. 48 (il.)

Sytuacja X, 1984

olej, płótno, 120 x 150 cm
sygn. p. d.: Jackiewicz, z tyłu na blejtramie: W. JACKIEWICZ |SYTUACJA X |84

Obraz XII/92, 1992 r.

olej/płótno, 149,5 x 124,3 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ "BILD XII/92" 150 x 120'

Obraz XXXIX, 1990

akryl, płótno; 149,7 x 119,8 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: W. JACKIEWICZ "IMAGE XXXIX / 90 150 x 120

Obraz IV/2003 (2003)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
100x81 cm

Bez tytułu, 2003 r.

olej/płótno, 100 x 120,5 cm
na odwrociu, na blejtramie napis: "W. JACKIEWICZ
- 0/XV/2003"

- kolekcja prywatna, Warszawa

OBRAZ X/07, 2007

olej, płótno
116 x 89,5 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz
na odwrocie na górnej listwie blejtramu sygnatura: W. JACKIEWICZ OBRAZ X/07 116 x 89
obok podłużna pieczątka Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Gdańsku

Obraz X, 1992

olej, płótno; 150,5 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz;
opisany na blejtramie: W. JACKIEWICZ "OBRAZ X/92 150 x 100"

Obraz VI/95, 1995 r.

olej/płótno, 146 x 114 cm
sygnowany p.d.: "Jackiewicz"
na odwrociu, na blejtramie napis (wtórny): "W. JACKIEWICZ OBRAZ VI/95" oraz stempel Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Gdańsku

Obraz XI/90, 1990 r.

olej/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na odwrociu, na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ OBRAZ XI / 90 150 x 110'

XIX/87, 1987

olej/płótno, 150 × 120 cm
na odwrociu: nalepka z Biennale 43’ 1988
1988 XLIII Biennale di Venezia

* dodatkowa opłata wynikająca z tzw. droit de suite

Obraz XXXVII/87

olej/płótno, 150 × 120 cm
sygn.: p.d. Jackiewicz 87

Obraz 11/92, 1992 r.

olej/płótno, 76 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na odwrociu, na krośnie: 'W.JACKIEWICZ OBRAZ | BILD | 11/92 75 x 60'

Pejzaż, 1973,

olej, płótno, 170 x 130 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz, na krośnie W. JACKIEWICZ, PEJZAŻ I /73

Obraz VI/97, 1997,

olej, płótno, 117 x 91 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz, na krośnie W. JACKIEWICZ, OBRAZ VI /97
Publikacje: Album Władysław Jackiewicz, Związek Polskich Artystów Plastyków, Gdańsk 2007

Kompozycja, 1977

olej/ceramika, wys.: 4,5 cm, śr.:29,1 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Jack 77'

liczba obiektów: 124