PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
Martwa natura z żółtymi kwiatami
olej, płótno, 81 x 61; sygn. p. d.: Barbara Przyłuska
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
Dziewczynka w pomarańczowym kapeluszu 2001
olej, płótno, 100 x 81 cm; sygn. p. d. - Barbara Przyłuska, sygn. i dat. na odwrocie
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej na płótnie, 35 x 49,5 cm
sygnowany p.d.: "Barbara Przyłuska"
na odwrocie dane o obrazie
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej na płótnie, 33,5 x 24 cm
sygnowany p.d.: "Czas 1979 Barbara Przyłuska"
Absolwentka ASP w Gdańsku. Na stałe mieszka w Warszawie, związana jest z galerią "Zapiecek". Obecna jest na rynku amerykańskim (odnotowana w: S. Jordanowski, Vademecum malarstwa polskiego w USA).