1 zł
2 600 000 zł

FIJAŁKOWSKI Stanisław (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)

Autostrada LXXXV, 1988 r.

olej/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na blejtramie (ołówkiem): '1/88 ST. FIJAŁKOWSKI - LXXV Autostrada, 1988'

cena wywoławcza: Wykup abonament

15 IV 62, 1962 r.

olej/płótno, 37 x 25 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: '15 IV 62 S. Fijałkowski'

XII Talmud polski - II wersja, 1992 r.

linoryt/papier, 56 x 41 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'XII Talmud polski - II wersja 17/50 S.Fijałkowski 92'

XXV Autostrada, 1974 r.

linoryt/bibułka, 65 x 50 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'XXV Autostrada 20/40 S.Fijałkowski 74'

VII Studia talmudyczne, 1978 r.

linoryt/papier, 50 x 36,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'VII Studia talmudyczne 37/50 S.Fijałkowski 78'

Ognisty wóz Eliasza, 1979

linoryt, papier; 62 x 45,5 cm (wymiar arkusza),
40,7 x 30 cm (wymiar odbitki);
sygn. i dat. p. d.: S. Fijałkowski 79 (ołówkiem), tytuł l. d.: Ognisty wóz Eliasza (ołówkiem).

Anioł z 68 roku, 1998 r.

linoryt, ed.2/30, 75 x 52 cm, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: 'Anioł z 68 roku | 2/30 | S. Fijałkowski' 98'

* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.

Bez tytułu, 1977

linoryt/papier, 11 x 8,50 cm w świetle passe - partout
sygn. p.d.: „S.Fijałkowski 77”

Bez tytułu, tryptyk, 2001

inkografia/papier, 12 x 9 cm x 3 (tryptyk) w świetle passe - partout
1. sygn. l.d.: „e.a. S. Fijałkowski 2001”
2. sygn. l.d.: „e.a. S. Fijałkowski”
3. sygn. p.d.: „S. Fijałkowski”

VII Studia talmudyczne, 1978

linoryt, papier, edycja 30/50; 54 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany ołówkiem: "VII Studia talmudyczne, 30/50, S. Fijałkowski 78"

2 V 2002, 2002

ołówek, akwarela, papier; 30 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem: "2 V 2002, S. Fijałkowski"

LINORYT NA TRZECH KRÓLI, 1975 r.

linoryt/papier, 39,2 x 29,5 cm (odbitka),
64,5 x 49, 6 cm (wymiar planszy)
sygnowany oł. l.d.: Linoryt na Trzech Króli,
śr. 2/40, p.d.: S. Fijałkowski

21 III 2001, 2001 r.

olej/płótno, 162 x 114 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'S. Fijałkowski - 21 III 2001'

Cztery, 1972 r.

olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu na poprzecznej żerdzi krosien: '"CZTERY" - S. FIJAŁKOWSKI 1972 15/72', na wewnętrznej krawędzi dolnej żerdzi krosien: 'S. Fijałkowski - Cztery'
na odwrociu nalepka transportowa z opisem obrazu

10 sierpnia 2000 w Nieborowie

gwasz, akwarela, papier, 37,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: "10 sierpnia 2000 w Nieborowie", p.d.: "28/2000"

ZUPEŁNIE NOWA AUTOSTRADA X, 14/2008

akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na blejtramie: S.Fijałkowski Zupełnie nowa autostrada X, 14/2008

Anioł, 1968 r.

linoryt/papier, 53 x 35,5 cm
sygnowany p.d.: 'S. Fijałkowski 98', opisany śr.d.: '6/30' oraz opisany l.d.: 'Anioł z 68 roku'

XVI Studia talmudyczne (B), 1979 r.

linoryt/papier, 58 x 44 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'S. Fijałkowski 79', opisany śr.d.: '2/10 oraz opisany l.d.: 'XVI Studia talmudyczne (B)'

Dwa prawdziwe kolory 6 - 18.VI.2002, 2002 r.

akwarela, ołówek/papier, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Dwa prawdziwe kolory 6 - 18.VI.2002 32/2002 St. Fijałkowski'

4.VII.2017 (58/2017)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
100x73 cm

liczba obiektów: 593