1 zł
2 600 000 zł

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Nostr(a)damus, 1991

relief, olej, akryl, płyta, 140 x 100 cm
sygn. p. d.: 'KORCZOWSKI', opisany na odwrocie: 'KORCZOWSKI 1991 | NOSTR DAMUS DE TEMILE | 140 x 100'
Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 28

cena wywoławcza: Wykup abonament

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Amoureux, 1998 r.

olej/płótno, 65 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI', opisany na odwrociu: 'KORCZOWSKI | AMOUREUX | 1998’ na odwrociu dołączony autorski certyfikat autentyczności z 27 grudnia 2010 r.
- Korczowski. Zbyt późno na chwałę. Trzy dekady malarstwa 1979 - 2009, katalog wystawy, Galeria BWA Gorzów Wielkopolski, 5.01-7.02 2010, Gorzów Wielkopolski 2010, s. 9 (il.)

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Chaman, 1993 r.

olej na płótnie, 65 x 50 cm, sygn.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sensualite au vegetal

olej, płótno, 118 x 81 cm,
sygn. p.d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Love Letters Nr 1

technika mieszana na kartonie, 30 x 40 cm, 2006

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Love Letters Nr 2

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Abstrakcja

drzeworyt barwny, papier;
17,5 x 12 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Korczowski-1988

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Abstrakcja, 1988

drzeworyt barwny, papier;

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Galileusz, 1993 r.

technika mieszana na pilśni, 49 x 39 cm, sygn.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Planety, 1996 r.

płótno, collage naklejone na desce, 65 x 48 cm, sygn.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

SNAKE GRIS, 1998-1999

olej/płótno, 100 x 100 cm

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Skytales

Olej/ płótno
90 x 60 cm
Sygn. p. d.: Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Desert love

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 1990 r.
Obraz był wystawiany w 1991 r. w Nowym Jorku we Frank Bustamante Gallery.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Planete

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 2000 r.
Obraz był wystawiany w 2005 r. w Zurichu w Alex Schlesinger Gallery.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Gris

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 1999 r.
Obraz był wystawiany w 1999 r. w Avignonie w Claude Binotti Gallery.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Love letter

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 2006 r.
Obraz był wystawiany w 2006 r. w Paryżu w Nicole Ferry Galerie.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Fruitee

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 2005 r.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Skytales

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x60 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 1992 r.
Obraz był wystawiany w 1992 roku w Nowym Jorku we Frank Bustamante Gallery.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Planeta

Technika: olej/płótno
Wymiary: 200x200 cm
Sygnatura: p.d.: Korczowski
Data powstania: 1994 r.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Senualite au vegetal

olej, płótno, 130 x 89 cm,
sygn. p.d.: Korczowski, na odwrocie datowanie 1999/2000

liczba obiektów: 109