1 zł
2 600 000 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2013

akryl, płótno; 50 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: "L. Tarasewicz 2013 | Acryl on canvas | 50 x 50"

cena wywoławcza: Wykup abonament

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2006

akryl, panel dziewięcioczęściowy, część: 34 x 34 cm
na odwrocie 1. części: "L. Tarasewicz 2006 akryl" i instrukcja eksponowania, na pozostałych częściach numeracja

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU (NR 10), 1989

olej, płótno, 190 x 260 cm (dyptyk)
sygn. i opisany na odwrocie: LEON TARASEWICZ 1989 / WALIŁY 2 / NR. 10

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2017

akryl, płótno, 130 x 100 cm
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 2017 acrilic on canvas 130x100

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 2017 / Acrylic on canvas / 50 x 50.

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2015

akryl, płótno; 100 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: "L. Tarasewicz 2015 | 100 x 100 | acrylic on canvas"

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2015

akryl, płótno
100 x 130 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: L.Tarasewicz 2015 | Acrylic on canvas | 130 x 100

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 1981

olej, płótno, 100 x 125 cm
sygn. i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz. 19.VII.81. (nieczytelne)

PROWENIENCJA:
Warszawa, kolekcja prywatna

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 2017 acrylic on canvas 100 x 100

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1990-1991 r.

akryl/płótno, 190 x 390 cm
każda z części tryptyku sygnowana, datowana i opisana u góry: 'L. Tarasewicz 1990'
poniżej numer inwentarzowy: 'WKZ-5333/43/91 | poz. 9'
oraz poglądowy rysunek tryptyku

- Leon Tarasewicz, wystawa indywidualna, Malmö Konsthall, Malmö 19.09-25.10.1992
- Leon Tarasewicz, wystawa indywidualna, Galeria Foksal, Warszawa, 10.05-1.06.1991

- Leon Tarasewicz, red. Jola Gola, Warszawa 2007, s. 257 (il.)
- Leon Tarasewicz, katalog wystawy w Malmö Konsthall, Malmö 1992, s. nlb. (il.)

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2003 r.

akryl, tynk akrylowy/sklejka, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'L. Tarasewicz, 2003 | 50 x 50'

- Galeria Lawrence Rubin, Mediolan (depozyt artysty)
- Leon Tarasewicz spotyka Michele De Lucchi, Galeria Lawrence Rubin, Mediolan, 10.04-22.05.2003

- Leon Tarasewicz, red. Jola Gola, Warszawa 2007, s. 338 (il.)

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2017

akryl, płótno, 100 x 260 cm (dyptyk)
sygn. na odwrocie: Leon Tarasewicz 2017, Acrylic on canvas 260 x 100

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU (POLIPTYK), 2008

kompozycja 5-częściowa: każda część wykonana akrylem na desce
każda 30 x 30 cm
na odwrocie na drewnie części oznaczonej nr. 1
sygnatura i napis:
L. Tarasewicz 2008 | 170 x 30 | 30 [dalej w ramkach instrukcja dot. kolejności]: 1 2 3 4 5 | 5
pozostałe części oznaczone na odwrociach kolejnymi numerami

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2001 r.

akryl/płótno, 190 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'L.Tarasewicz 2001' oraz numer inwentarzowy: ‘ZR-4131-6-D.S./2001 poz. 5’

- Gary Tatintsian Gallery, Nowy Jork, USA (depozyt artysty)
- kolekcja prywatna, Paryż

- "Paintings and Installation", Nowy Jork, USA, 23.02-14.04.2001

- Jola Gola, Leon Tarasewicz, Warszawa 2007, s. 140 i 323 (il.)

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2014 r.

akryl/płótno, 170 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Leon Tarasewicz 2014 | 130 x 170 | acryl on canvas'

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1997 r.

akryl/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'L. Tarasewicz 1997 | 130 x 130' oraz nr inwentarzowy: 'WKZ-5333/23/97 | poz.3' i nalepka Galerie Nordenhake z opisem pracy

- Galerie Nordenhake, Sztokholm, Szwecja

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

bez tytułu, 2001

akryl, papier; 58 x 58 cm
sygnowane na odwrocie: "L. Tarasewicz 2001"

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1996 r.

olej/płótno, 65 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'L.Tarasewicz 1996'

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2017 r.

akryl/płótno, 170 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: L.Tarasewicz | 2017 | Acrylic on canvas

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2013

akryl, płótno; 100 x 100 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie:
L. Tarasewicz. 2013 / 100 x 100 / Acrylic on canvas.

liczba obiektów: 216