1 zł
2 600 000 zł

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

Siano, 1982

akwaforta, odb. 22/25,
22x19 cm,
sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

Pomiędzy nami - kres (okno), 1980

akwaforta, odb. 13/20,
27x21 cm,
sygn.

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

Był dąb, 1985

akwaforta, odb. 19/25,
21,5x19 cm,
sygn.

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

DOTYK - zabłąkane dłonie

papier, pastel, "akcent"
49,5x64 cm

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

SEN I ŚNIENIE, 1988 r.

Olej na płótnie 99 x 170,5 cm
Sygnowany l.d. - "WALTOŚ"
Na odwrocie napis - "SEN I ŚNIENIE /VII/VIII 1988"

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

Spóźniony żal, 1992

olej, płótno,
101.5 x 120.5 cm
sygnowany na odwr. g.: JACEK WALTOŚ | SPÓŹNIONY ŻAL | (PIĘĆSETLECIE 1492-1992) I | 1992, OL. PŁ., 100 X 120

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

Wielokrotnie sam

Akwaforta, odbitka 10/20 1969, 26 x 16 cm;
Sygn. p.d. dat.

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

Z cyklu Płaszcz miłosiernego samarytanina

olej, płótno,
100 x 200 cm
sygnowany p.d.: waltos 84, na odwrocie śr.g.: JACEK WALTOŚ | PŁASZCZ MIŁOSIERNEGO SAMARYTANINA | III (ŁĄKA) 1983/4 - 94 | 100 x 200 cm

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

Bez tytułu, 1986

pastel, papier,
47.5 x 63.4 cm
sygnowany oł. p.d.: waltos 86

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

Samuel i głos, 1987/88

olej, płótno,
73 x 96 cm
sygnowany p.d.: Waltoś 88, na odwr. l.g.: JACEK | WALTOŚ, p.g.: SAMUEL I GŁOS | 5 [w kółku] ILUSTRACJA DO | KS. KK. SAM. I, | III, 2-9 | 1987/8

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

Płaszcz miłosiernego Samarytanina XIII, 1986

olej, płótno,
99.5 x 199 cm
sygnowany l.d.: WALTOŚ 86
na odwr. śr.g.: JACEK WALTOŚ |PŁASZCZ MIŁOSIERNEGO|SAMARYTANINA XIII | 1986 na górnej żerdzi blejtramu po lewej: 100 x 200

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

Spóźniony żal (Le regret tardif), 1991

pastel, papier,
46 x 63.3 cm
sygnowany oł. p.d.: 19.X.91 Waltoś na odwr. p.d. (dotyczy innej wersji): JACEK WALTOŚ | 14 X 94 KRAKÓW | SPÓŹNIONY ŻAL (1492 | - 1992 | LE REGRET TARDIF | [długopisem:] PASTEL

WALTOŚ Jacek (ur. 1938)

Wołanie V (La Voix humaine), 1997

olej, płótno,
100 x 81 cm
sygnowany p.d.: Waltoś 97 na odwr. p.g.: JACEK WALTOŚ | "WOŁANIE" ("La voix humaine") | V | ol. pł. 1997 | 100 x 81 cm., pośr. g. żerdzi krosien długopisem: WOŁANIE IV [skreśl.] V 97

liczba obiektów: 53