1 zł
2 600 000 zł

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Dans i pśta, 1988 r.

akwarela, węgiel, karton, 105 x 75 cm;
sygn. p.d.: Tomek Kawiak

cena wywoławcza: Wykup abonament

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Rozmowa pomiędzy 4 kieszeniami, 1988

unikat, brąz patynowany; wys. 126 cm;
sygn. znakiem artysty;
odlewnia włoska w Mariani w Pietrasanta

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Drzewo z cegły, 1988 r.

brąz, wys. 175 cm
sygn.: `TOMEK KAWIAK` oraz nr `1/1`

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Kieszeniowy diabełek, 2005

brąz, wys. z podstawą: 21 cm;
sygn. i datowany u podstawy: T.K (w kółku) 2005;
pierwszy egzemplarz rzeźby

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Człowiek z ptakami i krokodylem, 1991

brąz, wys. z podstawą 31 cm,
sygn. i nr u podstawy: T. (w kółku) K. 1/8

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Kieszeń Afrykańska, 1990

brąz, unikat, wys. 47 cm;
sygn. i dat. u spodu: E.A./ TOMEK KAWIAK/ 1990

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Artysta w dżinsach, 1996

brąz, unikat, wys. 47 cm
sygn. i dat. na spodzie: KAWIAK /TOMEK/E.A.I 1996

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Kieszeń francuska, 1990

brąz i marmur, nr 2/8, wys. 45 cm;
sygn. z boku na metce: TOMEK KAWIAK;
napis na podstawie: Bicentenair dans la poche

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Rozmowa pomiędzy 4 kieszeniami , 1988

sygn. znakiem artysty;

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Kieszeń golfowa, 1991

na okrągłej podstawie;
brąz patynowany na "blue jeans", malowany na biało, marmur zielony; wys. 51 cm;
u góry "naszywka" z napisem: Green Poche / Golf Open, niżej wyryta sygn. z oznaczeniami autorskimi: E.A. II / T.K. 1991

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Kieszeń Afrykańska, 1990

brąz, unikat, sygn. u spodu: E.A./ TOMEK KAWIAK/ 1990; wys. 47 cm

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Kieszeń francuska, 1990

sygn. z boku na metce: TOMEK KAWIAK; napis na podstawie: Bicentenair dans la poche

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Artysta w dżinsach, 1996

brąz, unikat, sygn. i dat. na spodzie:
KAWIAK /TOMEK/E.A.I 1996;
wys. 47 cm

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Miss kieszeniowa, 1993

brąz patynowany, nr 5 z 8 egzemplarzy;
wys. 66 cm;
sygn. znakiem artysty, odlewnia włoska w Mariani w Pietrasanta

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Długi marsz dżinsów, 2003

olej, technika mieszana, sklejka, 97 x 69 cm;
sygn. l.d.: TOMEK; na odwrocie napisy autorskie

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Kieszeń golfowa

ma okrągłej podstawie; brąz patynowany na "blue jeans",
malowany na biało, marmur zielony;
wys. 51 cm; u góry "naszywka" z napisem: Green Poche / Golf Open,
niżej wyryta sygn. z oznaczeniami autorskimi: E. A. II / T.K. 1991

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

sygn. znakiem artysty;

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Kobieta w kieszeni, 1994

brąz patynowany; wys. 21 cm;
sygn. znakiem artysty / E.A. II 1.9.9.4.;
odlewnia włoska Mariani w Pietrasanta

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Miss kieszeniowa, 1993

wys. 66 cm;

KAWIAK Tomasz (ur. 1943)

Długi marsz dżinsów, 2003

liczba obiektów: 72