PIETSCH Andrzej (1932 Kraków - 2010 Kraków)
Akwaforta
37 x 39,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany p.d.: Andrzej Pietsch 1975, l.d.: szkice greckie - akwaforta, śr.d.: 33/50
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwaforta barwna
wym.: 645 x 480 mm
sygn. oł. p.d.: APietsch 1965; l.d. tytuł
odbitka autorska.
Lit.: Andrzej Pietsch. Grafika i rysunek, Kraków 1999, s. 49.
Akwaforta
wym.: 500 x 290 mm
sygn. oł. p.d.: Andrzej Pietsch 1964; l.d. tytuł.
Lit.: Andrzej Pietsch. Grafika i rysunek, Kraków 1999, s. 44.
akwaforta, akwatinta, papier, 15,8 x 14,7 cm (odcisk płyty); opisana i dat. ołówkiem u dołu
akwaforta barwna, papier, 49 x 39 cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: AKTORKA IX - ODJAZD /
ACTRESS IX - DEPARTURE E/A A. Pietsch
serigrafia
wym.: 70x100 cm
sygn. p.d.: A Pietsch E.A.
seriografia
70x100 cm
akwaforta, akwatinta, papier;
35,5 x 32,5 cm; kompozycja 23 cm x 22,3 cm;
sygnowana u dołu: Krajobraz I (...) A Pietsch 1999; od spodu: ANDRZEJ PIETSCH KRAJOBRAZ I - akwaforta, akwatinta
Grafika wystawiona na licytację na rzecz Fundacji Sue Ryder
serigrafia
100x70 cm
serigrafia
100x70 cm
serigrafia
100x70 cm