1 zł
2 600 000 zł

KUNZ Włodzimierz (1926 - 2002)

Fabryka, 1968

technika mieszana, litografia barwna, suchoryt, papier, 57 x 78 cm (arkusz);
opisana u dołu ołówkiem: epreuve d`artiste "Fabryka" 1968 Włodzimierz Kunz

cena wywoławcza: Wykup abonament

Fabryka III, 1967

technika mieszana, litografia barwna, papier, 56,5 x 86 cm (arkusz);
opisana u dołu ołówkiem: epreuve d`artiste "Fabryka III" 1967 Włodzimierz Kunz

Ogród III, 1968

technika mieszana, litografia barwna, papier, 57 x 78 cm (arkusz);
opisana u dołu ołówkiem: epreuve d`artiste "Garden" 1968 Włodzimierz Kunz

Fabryka X

technika mieszana, litografia, papier, 49,7 x 62 cm (arkusz);
opisane u dołu ołówkiem

Morze Śródziemne

technika mieszana, litografia, papier, 50 x 62,2 cm (arkusz);
opisane u dołu ołówkiem

Małe lato 91 - z cyklu Toscana, 1991

olej, płótno, 70 x 85 cm;
sygn. p.d.: WŁ. KUNZ 91;
Na odwrocie napis autorski

Odbitka próbna II

litografia, 70 x 60 cm,
(dar p. Marii Kunzowej)
Kunz Włodzimierz - ur. 1926, zm. 2002. Rektor w latach 1981 - 1987 i 1993 - 1996. Prof. na Wydziale Malarstwa.

Ogród

litografia, 78 x 52 cm, 1966

1959

litografia, 58 x 36 cm, 1959

Pejzaż z płonącym drzewem

olej, płótno, 56 x 66,5 cm
sygn. p.d.: Wł. Kunz

Pejzaż z płonącym domem

olej, płótno, 58 x 68 cm;
sygn. p.d.: wł. KUNZ;
na odwrocie nalepka wystawowa: Centralne Biuro Wystaw Artystycznych Oddział Kraków z tytułem: Pejzaż z płonącym domem

MOTYW Z FANTOMEM

Olej na płótnie 65 x 81 cm
Sygnowany p.d. - "Wł. Kunz"

Krajobrazy III

olej, płótno,
80.5 x 90 cm
na odwrocie na płótnie napis ołówkiem:
KRAJOBRAZY | III; poniżej częściowo nieczytelna pieczątka: WOJEWÓDZKI ODDZIAŁ | SŁUŻBY...ZABYTKÓW | ...WIE | Przedmiot nie podlega | zakazowi wywozu za granicę; poniżej: PSOG III | 71 | 2000; po prawej w kółku: 20.

Małe lato 91 z cyklu: Toscana, 1991

technika własna, (olej na płótnie, collage);
wymiary: 70 x 85 cm;
sygn. p.d. oraz na odwrocie: Wł. Kunz 91

Stół w Antibes - Z cyklu Róża wiatrów

olej, collage, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p.d.: WŁ KUNZ; na odwrocie
napis autorski: WŁ. KUNZ / Z CYKLU: RÓŻA WIATRÓW / "STÓŁ W ANTIBES"

Analiza konstrukcji, 1979

litografia, kwadryptyk,
całość: 705 x 104 mm,
sygn. oł.: Włodzimierz Kunz., odb. autorska

Rajski motyl,

obraz z cyklu "Tematy biblijne"olej na płótnie,
71 x 90 cm,
sygn. p.d.: Wł. Kunz

Ogród 69

sygnowany p.d.
litografia barwna, offset, collage
53x76

STÓŁ W ANTIBES Z cyklu Róża Wiatrów 1990 r.

Technika mieszana na płótnie
50 x 70 cm
Sygnowany p.d. - "WŁ KUNZ"

liczba obiektów: 68