1 zł
2 600 000 zł

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Zielone wspomnienie, 1992

akryl, płótno,
81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: JP / 92;
na odwrocie napis autorski: JANUSZ PRZYBYLSKI 92. / "ZIELONE WSPOMNIENIE

cena wywoławcza: Wykup abonament

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

KATARYNIARZ, 1979

litografia na papierze żeberkowym,
35 x 26 cm na arkuszu
63 x 48,5 cm, odbitka 5/20, sygnowana ołówkiem p.d. "Janusz Przybylski 1979", także technika i nr odbitki (l. d.) oraz tytuł (pośrodku).

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

LIST 3 - GOYA, 1977 (z cyklu Listy do?)

litografia na kartonie,
46 x 60,6 cm;
odbitka 8/50, sygnowana ołówkiem p.d. "Janusz Przybylski 77", na odwrocie, autorskie - powtórzona sygnatura, tytuł, technika i nr odbitki. Tamże
pieczątka Muz. Narodowego w Warszawie.

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

ODPOCZYWANIE, 1985 R.

akwaforta/papier,
22,3 x 32 cm (odcisk płyty)
sygnowana i opisana d.: '"Odpoczywanie" 6/30 akwaforta Janusz Przybylski 85'
na odwrocie naklejka Muzeum Narodowego w Warszawie z nr 74/95

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

KANAPA, 1971

akwaforta z akwatintą, 49 x 64,5 cm,
sygnowana oł. pod płytą "Janusz Przybylski 71.", "?Kanapa? akwaforta"; na odwrocie nalepka CBWA w Warszawie

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Ekstaza, 1984

olej, akryl, płótno,
65 x 92 cm
sygnowany l.d.: janus 84.
na odwrocie, na płótnie napis: janus/z PRZYBYLSKI 84. | "EKSTAZA" | 65 x 92 cm. ACRYL, OLEJ.; oraz nalepka z podłużną pieczątka : WKZ 3 | PRZEDMIOT NIE PODLEGA | ZAKAZOWI WYWOZU ZA GRANICĘ

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Widok z pracowni

olej, sklejka, 50 x 54,5 cm;
na odwrocie napisy autorskie: J. PRZYBYLSKI / WIDOK / Z PRACOWNI / 1967 r.

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Malarz i modelka (1986)

sygn. dat. p.d.
akwaforta
24.7x32

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Figura zatroskana, 1995

olej, płótno, 118,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: JP 95.
oraz na odwrocie: Janusz PRZYBYLSKI 95. / "FIGURA ZATROSKANA"

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Ekstaza, 1984 r.

akryl, olej/płótno,
65 x 92 cm
sygn. l.d.: `janus 84`
na odwrocie napisy: `janusz PRZYBYLSKI 84. / "EKSTAZA" / 65 x 92 cm ACRYL, OLEJ`

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Zielone wspomnienie, 1992

akryl, płótno,
81 x 100 cm;
sygn. p. d.: JP /92
opisany na odwrocie: JANUSZ PRZYBYLSKI 92. / "ZIELONE WSPOMNIENIE"

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Figura zatroskana

olej, płótno, 118,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: JP 95.
oraz na odwrocie: Janusz PRZYBYLSKI 95. / FIGURA ZATROSKANA

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Zielone wspomnienie (1992)

sygn. dat. p.d., akryl, płótno, 81x100

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Odpoczywanie, 1985 r.

akwaforta/papier, 24,5 x 34,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski u dołu ołówkiem: "Odpoczywanie" 6/30 akwaforta Janusz Przybylski 85`

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Erotyk, 1986 r.

litografia 10/30, papier, 45 x 35 cm;
sygn. p.d.: JPrzybylski 86

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Cieć, 1989 r.

litografia, e.a., papier, 38 x 56 cm;
sygn. p.d.: Przybylski

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Drabina miłości, e.a.,1988 r.

litografia, papier, 56 x 38 cm;
sygn. p.d.: J.Przybylski 88

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Pani C, 1983 r.

litografia 4/50, papier, 58 x 45 cm
sygn.: Janusz Przybylski 83

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Wiolonczelistka, 1983 r.

litografia 9/50, papier,58 x 45 cm;
sygn. p.d.: Janusz Przybylski 83

PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Damulka, 1983 r.

sygn. p.d.:Janusz Przybylski 83

liczba obiektów: 86