1 zł
2 600 000 zł

DIETRICH Henryk (1889-1948)

PEJZAŻ, 1929

Olej, tektura;
70 x 49 cm
Sygnowany l.d.: Henryk Dietrich | 1929
Na odwrocie trzy naklejki: 1) cyfra 13; 2) ZWIźZEK ARTYSTÓW PLASTYKÓW
W KRAKOWIE PL. Św. DUCHA 5. "DOM ARTYSTÓW" Data przyjęcia: 27/ II 31;
3) Autor: Henryk Dietrich | Pejzaż | ol. | FBD.

cena wywoławcza: Wykup abonament

DIETRICH Henryk (1889-1948)

KAPLICA ZYGMUNTOWSKA, 1932(?)

olej na tekturze, 23,5 x 31 cm, sygnowany p.d. "Henryk Dietrich 1932?(?) /ostatnie dwie cyfry słabo czytelne/. Na odwrocie kartka: Malarstwo - Rze¼ba /Sprzedaż -kupno-ocena /Halina Grzybowska / Kraków, ul. Zwierzyniecka 14 .

DIETRICH Henryk (1889-1948)

PEJZAŻ Z ŁANAMI, 1919

Olej, tektura; 22 x 25,5 cm
Sygnowany l.d.: Henryk Dietrich 1919. (słabo czytelne)
Na odwrocie napis autorski: "Miłosiernej" Pani Leok. Pancewiczowej / za otrzymanego papierosa dnia 17 marca 1920 / dziękuję serdecznie H. Dietrich

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Pejzaż z łanami

olej, tektura, 22 x 25,5 cm;
sygn. l.d.: Henryk Dietrich 1919. (słabo czytelne)
na odwrocie napis autorski: "Miłosiernej" Pani Leok. Pancewiczowej / za otrzymanego papierosa dnia 17 marca 1920 / dziękuję serdecznie H. Dietrich

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Dziewczynka z lalką, 1929 r.

olej/tektura, 65 x 48 cm
sygnowany i datowany p. g.: `Henryk Dietrich 1929`

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Dziewczynka z lalką

olej, płótno, 65 x 48 cm;
sygn. p. g.: Henryk Dietrich 1929

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Błonia Krakowskie, po 1930

olej, tektura,
23.5 x 32 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: Henryk Dietrich

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Widok od Salwatora 1929

olej, tektura, wym.: 49 x 69 cm,
sygn. i dat., l.d.: Henryk Dietrich , 1929.

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Pejzaż z chatą

olej, tektura, 30 x 40 cm

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Planty

olej, tektura, wym.: 23,5 x 32 cm
sygn. p.d.: Henryk Dietrich

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Pejzaż górski

olej, tektura, wym.: 21 x 25 cm
sygn. p.d.: Henryk Dietrich

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Autoportret

olej, tektura, 50,5 x 40 cm;
sygn. p.d.: Henryk/ Dietrich/ 1924
na odwrocie napis: Salon wiosenny/ 1924

DIETRICH Henryk (1889-1948)

W parku

olej, tektura, 23 x 31,5 cm;
sygn. l.d.: Roma Giardino Borgesse / Henryk Dietrich 1922

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Pejzaż górski

olej, tektura
sygn. l.d.: Henryk Dietrich

DIETRICH Henryk (1889-1948)

Widok z okna

olej, płótno
sygn. l.d.: H. Dietrich
wym.: 80 x 66 cm

liczba obiektów: 55