PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akwarela, ołówek, papier, 23 × 31,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 16
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
U MAXIMA W GDYNI ZNÓW CIĘ WIDZIAŁ KTOŚ, 2010
akryl, płótno
93 x 130 cm
sygn. l.d.: J. Pałucha 2010
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno
70 x 140 cm
sygn. l.d.: J. Pałucha 2011
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl na płótnie, 81x65cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 55 x 46 cm
sygn. p.d.: J. Pałucha 92.
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno, 81 × 65 cm
sygn. i dat. p. d.: J.Pałucha 2015
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno
81 x 65 cm
sygn. l.d.: JPałucha 2011
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl na płótnie
55 x 46 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej/płótno, 55,5 x 73 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Pałucha 99'
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J.Pałucha 2003'
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Ale Fafcio też był grzeczny, 2015 r
akryl, płótno, 70 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: Jacek Pałucha 2015
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno 38 × 33 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Pałucha 2015
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno, 81 × 100 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno, 70 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2015
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: `J.Pałucha 2013`
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 55 × 46 cm
sygn. i dat . p. d.: Jacek Pałucha 2015
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 70 × 55 cm