1 zł
2 600 000 zł

Malarz nieokreślony, 1 poł. XX w.

Martwa natura z kwiatami, 1949 r.

olej, płótno, 60 × 50 cm
sygn. nieczyt. i dat. p.d.: (...)1949

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dzieci w lesie

olej, płótno, 50,5 × 50 cm
sygn. p. d.: nieczytelnie

Czytający Żyd

olej, deska, 16 x 21 cm
sygn. p. g.: nieczytelnie

Wydmy

olej, płótno dublowane, 30,5 x 50,5 cm

Studnia na skarpie

olej, płótno, 21 x 35 cm

Ścieżka do morza

olej, tektura, 23,5 x 29,5 cm w św. oprawy

Ulica Piwna w Gdańsku

akwarela, gwasz, ołówek, papier, 32 x 24 cm

Pejzaż z rzeką

akwaforta, papier, 35 x 28 cm (odcisk płyty)
sygn. ołówkiem p. d.: nieczytelnie

Widok na wyspę Riddarholmen w Sztokholmie z 1860 r.

litografia, papier, wym. widoku 16,5 x 23 cm
u dołu opis ołówkiem w języku szwedzku

Widok na Uniwersytet Wrocławski

akwaforta, sucha igła, papier, 18,5 x 13,5 cm
sygn. p. d.: nieczytelna
u dołu opis ołówkiem

Łodzie

akwarela, gwasz, papier, 23 × 33 cm w świetle ramy
sygn. l .d.: K. Stankiewicz (?)

Żuraw gdański nad Mołtawą

olej, płótno, 81 × 70,5 cm
sygn. l. d.: nieczytelnie

Martwa natura z kwiatami, 1949

olej, płótno, 60 × 50 cm
sygn i dat. p. d.: (...)1949

Akt siedzącej/ Akt leżącej (obraz dwustronny)

olej, płyta, 104 × 77 cm, niesygn., na
odwrocie akt leżącej kobiety; obraz z możliwością zamiennej ekspozycji obydwu malowideł

Stawek

olej, tektura, 17 × 23 cm

Łodzie na morzu

olej, deska, 20 × 40 cm
sygn. l. d.: nieczytelnie

Kościółek

olej, tektura, 34,5 × 23,5 cm

Spotkanie/ Portret kobiety,(obraz dwustronny), 1909 r.

olej, tektura, 70 × 50 cm
na odwrocie portret kobiety, dat. l. g.: 909
Wystawiany: Modna pani u wód. Kąpieliska nad Bałtykiem 1880-1914, w Muzeum Miasta Sopotu, 15 lipca - 7 listopada 2010 r.

liczba obiektów: 131