1 zł
2 600 000 zł

KOPCZYŃSKI Piotr Ignacy (ur. 1973)

Moral decline, 2016

olej na płycie, 104x79 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Hidden Mirrors in the Background, 2016

olej, płyta, 103x78 cm
sygn. p.d.: PiK 2016 y, opisany na odwrocie: "HIDDEN MIRRORS IN BACKGROUND" 06,2016.y. Piotr Ignacy Kopczyński

New competition - the charge on the fly, 2016

olej, lakier na płycie, 100x100 cm,nalepka autorska na odwrocie

CI SARA, 2016

olej, akryl, lakier, płyta, 100 x 100 (w oprawie: 114 x 114 cm),
sygn. na odwrocie

Miss Angel, 2016

olej, lakier na płycie, 102x78cm, nalepka autorska na odwrocie

We can have a drink, 2016

akryl, płyta, 74 x 63 cm,
sygn. p. d. monogramem autorskim oraz na odwrocie

She and blue chair, 2016

olej, lakier na płycie, 100x100cm, nalepka autorska na odwrocie

Shot throught, 2016

akryl, olej, lakier chemoutwardzalny, płyta, 100 x 100 cm, sygn. PIK.2016.y.

GREAT RETURN TO HELL , 2016

olej, płyta, 100 x 100 cm,
sygn. p. d. monogramem autorskim

FREDERICK AGAIN SPILLED WINE, 2016

olej, akryl, płyta, 100 x 100 cm,sygn. p. d.: PIK. 2016. y.

FOURTH DIMENSION REACHED, 2016

olej, akryl, płyta, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.: PIK 2016 rok

Transfer to another level, 2016

sygn. p. d. oraz na odwrocie

MISS STONE, 2015

olej, akryl, płyta, 85 x 110 cm (z ramą: 93 x 118 cm),
sygn. p.d. oraz na odwrocie certyfikatem autorskim

Childish ritual leading to heaven, 2015

olej, płyta, 100 x 100 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie

Dancing about east z cyklu Stones, 2015

olej, akryl, płyta, 93 x 103 cm,
sygn. p.d.: PIK 2015 oraz opisany na odwrocie

Truly Sharp Jam, 2015

akryl, płyta, 93 x 103 cm,
sygn. p.d.: P.I.K 2015 oraz opisany na odwrocie

The road to return, 2015

olej, akryl, płyta, 80 x 87 cm,
sygn. na odwrocie

My city night

akryl, płyta, tryptyk o wymiarach: 57,5 x 54, 57,5 x 50, 57,5 x 54 cm,
sygn. na odwrocie

Apollon z Daglezowego gaju, 2013

akryl, olej, płyta, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: PIK 2013

Angel, 2013

sygn. p. d.: PIK 2013

liczba obiektów: 65