PIOTROWSKI Grzegorz L. (ur. 1976)
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: KARMIN | 2015 akryl | płótno 100 x 90 | Grzegorz L. Piotrowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 80x100cm
sygn. p.d.: Piotrowski oraz na odwrocie: Oni Piotrowski Grzegorz Leon 2015
akryl/płótno, 100 x 90 cm
na odwrociu opisany: `GRZEGORZ L.PIOTROWSKI | BIAŁA 100X90CM | 2015 ROK`
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.g.: Piotrowski
akryl, płótno, 100 x 80 cm
2015
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. l.d.: PIOTROWSKI
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn.
olej, płótno, 90x80 cm
sygn. l.d.: PIOTROWSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ L. PIOTROWSKI 2015 ZIMOWA
olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100x90 cm
sygn. PIOTROWSKI opisany na odwrocie: PIOTROWSKI GRZEGORZ LEON 2014 100X90 "OGRÓD"
akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Grzegorz L. Piotrowski
akryl, płótno, 38x28 cm
opisany na odwrocie: GRZEGORZ LEON PIOTROWSKI "CISZAA" "2014" 38X28 "AKRYL"
akryl, płótno, 90x80 cm
opisany na odwrocie: GRZEGORZ PIOTROWSKI "CZERWONA" 2013 90x80 cm
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: PIOTROWSKI
akryl, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: PIOTROWSKI 2013 ONA 100x80 cm
akryl, płótno, 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie: GRZEGORZ/LEON/PIOTROWSKI/KOBIETA/KOT"/2012/80 x 100/AKRYL
akryl, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. l.d.: PIOTROWSKI 11