1 zł
2 600 000 zł

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Woda Żywa, 2014 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany l.d.: `filippo II 2014`
na odwrociu opisany: `Woda Żywa | filippo II 2014`

cena wywoławcza: Wykup abonament

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Callipso, 2014

olej, płótno, 116 x 89 cm,
sygn. p.d.: filippo ll 2014 oraz na odwrocie: Callipso/filippo/lI

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Chłopiec z kotem, 2012 r.

olej/płótno, 73 x 60 cm
na odwrociu opisany: `chłopiec z | kotem | filippo III 2012`
sygnowany l.d.: `filippo III 2012`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Pani wyszła z kąpieli, 2010

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn.: Flippo III 2010

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Belladona

olej, płótno, 120 x 100 cm

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Papilio atalanta, 2013 r.

akryl/płótno, 89 x 116 cm
sygnowany p.d.: `filippo X 2013`
na odwrociu opisany: `Papilio atalanta | filippo X 2013`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Dżokeje

olej/płótno, 40 x 70 cm, sygn.

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Para wodna VII, 2010

olej, płótno, 38x46 cm
sygn. l.d.: Flilippo VII 2010

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Scena mityczna-błękitne płomienie, 2013

olej na płótnie, 116x89 cm
sygn. p.d. FILIPPO VIII 2013

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Boska Anielka i francuskie pocałunki, 2012 r.

olej/płótno, 73 x 92,5 cm
sygnowany p.d.: `filippo 2012`
na odwrociu opisany: `Boska anielka i | francuskie pocałunki | filippo x 2012`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Alto del Lampedussa

Olej/ płótno/technika własna/ collage
81 x 65 cm
Sygn. p. d.: Filippo VI 2013

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Moja Droga Lala, 2012

olej, płótno, 73 x 60 cm,
sygn. p.d.: Filippo XI 2012

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Żołnierz i Gęsiareczka, 2012 r.

olej/płótno, 65 x 50 cm
na odwrociu opisany: `Żołnierz i | Gęsiareczka | filippo x 2012`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Tsu Mi nad Żółtym krętym strumykiem, 2012 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany p.d.: `filippo XI 2012`
na odwrociu opisany: `Tsu Mi nad Żółtym | krętym strumykiem | filoppo XI 2012`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Tropicielki, 2013

tempera, płótno, 80x80 cm
sygn.p.d. filippo II 2013, opisany na odwrocie: tropicielki/filippo II 2013

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Muzy, 2013

tempera, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: filippo II 2013 i opisany na odwrocie

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Zwiezda i łzy, 2012 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `filippo III 2012`
na odwrociu opisany: `zwiezda i łzy | filippo III 2012`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Jadowite zawilce, 2013 r.

olej/płótno, 89 x 116 cm
sygnowany p.d.: `filippo I 2013`
na odwrociu opisany: `jadowite zawilce | filippo I 2013`

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

CZUŁA ALINKA i ASTRALNA POGODA, 2012

olej, płótno, 100 x 70 cm
sygn. p.d. filippo x 2012,
na odwrocie: czuła alinka/i astralna pogoda/filippo 2012

GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Noe i początek potoppu, 2012

akryl, płótno,
65 x 81 cm,
sygn. p.d.: filippo IX 2012; opisany na odwrocie

liczba obiektów: 113