1 zł
2 600 000 zł

TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)

Przedmioty, 2003 r.

olej, płótno, 89 x 116 cm
sygn.: p.d.: Jan Tarasin 2003

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez końca, 2002 r.

olej, płótno, 116 x 150 cm;
sygn.:l.d.: Jan Tarasin 2002

Struny, 2004

olej, płótno, 500 x 160 cm (bez blejtramu);
sygn. i dat. l.d.: Jan Tarasin 04
Z uwagi na przedłużenie wystawy Jana Tarasina w warszawskim CSW do 2 stycznia 2008 r. obraz zdjęty z aukcji 21 listopada 2007.

Teka 19 serigrafii, 1979

serigrafie czarno-białe i barwne, papier, 39 x 29 cm; sygn. i dat. p.d.: JTarasin 79 (długopisem)

Mały układ III, 2006

akwarela, 49,6x34,5 cm

Skupiska I, 2006 r.

gwasz, 42 x 70 cm, sygn.

SPIS RZECZY, 2001

olej, płótno,
65 x 92.5 cm
sygnowany l.d.: Jan Tarasin 2001
Na odwrocie na płótnie napis: JAN TARASIN 2001 | "SPIS RZECZY"

PROSTA SYTUACJA, 1993

akwarela, gwasz, papier,
37.1 x 54.6 cm
wymiary w świetle passe-partout
sygnowany oł. l.d.: Jan Tarasin 93

SYTUACJA, 1985

olej, płótno,
100 x 75 cm
sygnowany p.d.: Jan Tarasin | 85
Na odwrocie na płótnie: JAN TARASIN 85 | SYTUACJA
oraz podłużna pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę

PRZEDMIOTY, 2007

akwarela, gwasz, papier,
49.6 x 70 cm
sygnowany oł. p.d.: Jan Tarasin 07

Drzewo, 1946

ołówek, czarna kredka, papier, 26,7 x 16,2 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: J. Tarasin 46
Praca z okresu młodzieńczego, sprzed studiów w Krakowskiej ASP. Prawdopodobnie rysunek z teczki kwalifikacyjnej do egzaminów wstępnych na ASP w Krakowie.

Kompozycja czerwona, 1991

akwarela, papier, wymiary w świetle passe-partout: 39 x 30 cm
sygn. l.d.: Tarasin 91

Kompozycja zielona, 1991

akwarela, papier, wymiary w świetle passe - partout: 39 x 29 cm
sygn. i dat. l.d.: Jan Tarasin 91

Zamki, 1976

serigrafia, papier, 36,5 x 25,5 cm (odbitka); sygn. i opisana u dołu: Zamki 17/25 Jan Tarasin 1976 (89)

Otwarcie - Teka 75 grafik

Serigrafie i teksty 1974-83, 1990
75 sztuk, serigrafia, papier, 40 x 29,5 cm (65 serigrafii), 59 x 40 cm (10 serigrafii); serigrafie sygn. i dat.: J.Tarasin 90

Pejzaż, 1977

serigrafia, papier, 29,5 x 39 cm; sygn. i dat. p.d.: Jan Tarasin 77 (ołówkiem)

Kompozycja, 1977

serigrafia, papier, 29 x 38 cm; sygn. i dat. p.d.: Jan Tarasin 77 (na płycie), sygn. powtórzona ołówkiem

PRZEDMIOTY, 2007

gwasz, akwarela, papier
50 x 69.5 cm

PRZEDMIOTY, 2007

gwasz, papier,
49 x 70 cm

BEZ TYTUŁU, 1977

akwarela, tusz pędzel, papier
30 x 42.5 cm
sygnowana oł. l.d.: JTarasin 77

liczba obiektów: 751