1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Idealne miasto - Wenecja, 2000 r.

akwarela, tempera/papier, 46 x 55 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: `WENECJA | E.DWURNIK | 2006`
opisany i datowany na odwrociu: `IDEALNE MIASTO | WENECJA | 15-19.05.06 | 46 x 55`, stemple

Estymacja: 5 000 - 6 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

Tulipany, 2010

olej, płótno;
54,5 x 45,5 (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: 2010 / E. DWURNIK
Na odwrocie napisy autorskie: 2010 / E. DWURNIK / "Różowe tulipany" / NR: XXIII =408=4343

Żegluga, transport, lotnictwo, 1999

olej, płótno;
130 x 97 cm;
sygn. p. d.: 1999 / E. DWURNIK
u dołu napis: NAVICATIO. AERONAUTICA ET VECTURA
na odwrocie napisy autorskie: ŻEGLUGA / TRANSPORT / LOTNICTWO z drugiej strony na odwrocie: 5.-10. - X - 99 / E. DWURNIK / XXIII - 53 / 2549

Wilanów, 2009 r.

akwarela, tempera/papier, 46 x 55 cm
datowany i sygnowany p.d.: `2009 WILANÓW E.DWURNIK`
opisany na odwrocie: Ne katalogu autorskiego 2139, data dzienna: 10-17.05.2009, dwa stemple autorskie

Estymacja: 5 000 - 6 000

Impreza, 1968 r.

tusz/papier, 50 x 63 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `E.Dwurnik 68`

Estymacja: 2 000 - 4 000

Polonia, 1987

Akwaforta; wym.: 640 x 490 mm;
sygn. oł. p.d.: E. Dwurnik 87; śr. d. tytuł; odbitka nr 2/10.

Chora kobieta, 1987

sygn. oł. p.d.: E. Dwurnik 87; śr. d. tytuł; odbitka nr 3/10.

Poronin z cyklu Akwarele z Bukowiny, 1981

gwasz, papier;
49 x 34,5 cm (w świetle oprawy)
Na odwrocie stempel z nr. 15/38 oraz opis pracy

Wilanów (2012)

sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
46x55 cm

Czerwone tulipany (2013)

sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
40.5x30.5 cm

Czerwone tulipany (2013)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
55x46 cm

Hybrydy

ołówek/papier, 38x50cm

Służba społeczna

linoryt i rysunek/papier, 42x30cm

Suwałki, 1992 r.

olej/płótno, 214 x 152 cm
sygnowany i datowany p.d.: `E.DWURNIK 1992`
sygnowany, datowany i nr katalogu autorskiego na odwrociu: `1992 | E. DWURNIK | "SUWAŁKI" | NR XIX 625 | 1725`, na blejtramie naklejka wystawowa

Estymacja: 38 000 - 45 000 zł

Błękitna głowa Piłsudskiego, 1991 r.

olej, płótno, 100 × 74 cm
sygn. p. d.: 91/E.DWURNIK
na odwrocie autorski napis: NR IX.616 1680/E.DWURNIK 1991/Błękitna Głowa Piłsudskiego

Estymacja: 16 000 - 19 000 zł

Pomarańczowe tulipany (2013)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno 55x46 cm

Kraków, 2009 r.

olej/płótno, 33 x 46 cm,
sygn.

Plac Zamkowy, 2012 r.

datowany i sygnowany p.d.: `2012 | E.Dwurnik`
opisany na odwrociu: "Pl. Zamkowy" | 28.07.2012 | spis. 2668

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Para obrazów - Kwiaty w wazonie i Martwa natura

akwarela/papier, 40 x 29,5 cm (w świetle ramy)

OPIS: obrazy pochodzą z czasu nauki artysty

Estymacja: 1 000 - 1 500 zł

liczba obiektów: 1062