1 zł
2 600 000 zł

NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)

Martwa natura - praca dwustronna

tempera/tektura
16,8 x 23,4 cm

Estymacja: 9 000 - 14 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

Akt

długopis/papier,
8,4 x 7,6 cm
sygnowany p. d.: `J.N.`

Estymacja: 1 500 - 2 500 zł

Bez tytułu (W sali gimnastycznej )

ołówek/papier,
16,1 x 20,3 cm

Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

Abstrakcja czerwona , 1995 r.

serigrafia barwna/papier,
75 x 90 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Jerzy Nowosielski 1995`, l. d. odbitka numerowana

Estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Dwa akty przy oknie, 1987 r.

olej/płótno naklejone na deskę,
27,5 x 23 cm
ODWROCIE: sygnowany i datowany: `JERZY NOWOSIELSKI 87`

ołówek, tusz, akwarela, papier, 32,8x24,4 cm,
atest autentyczności pracy skatalogowanej w dokumentacji Fundacji Nowosielskich

Ołówek, tempera/papier
22 x 32 cm
sygn.
Dar Fundacji Nowosielskich.

Akt (1997)

sygn. dat.p.d.,
serigrafia (42/50),
76.7x39.2 cm

Portret, 1946

olej, tektura,
35 x 27,5 cm;
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1946 wraz z odręcznie pisanym potwierdzeniem autentyczności

Szkic postaci, 2005

tusz, papier,
16,5 x 12,6 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 2005r / Kraków

Akt, 1998

litografia, papier;
70 x 50 cm
sygn. l.g. JERZY NOWOSIELSKI 98 14/40

Pływaczka

litografia, papier;
70 x 50 cm
sygn. l.g. JERZY NOWOSIELSKI 97 10/30

Na łodzi

rysunek, ołówek/papier, 20,7 x 15 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `J.N.`
w załączeniu certyfikat Fundacji Nowosielskich

Bez tytułu, 1954 r.

rysunek, ołówek/papier, 20,5 x 14,5 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `J.N.`

Akt w lustrze, 1998 r.

serigrafia barwna/papier, 79,5 x 60 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Jerzy Nowosielski 1998 r.`, nr l.d.: `49/64`

Kobieta na tle miasta, 1971

olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI/ 1971

Cerkiew, 2005

cienkopis, papier, 25 x 15,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 2005 r. / Kraków

Akt, 2005

cienkopis, papier, 26 x 17,4 cm;

Akt leżący, 1965

serigrafia, papier, 49,5 x 69,5 cm (w świetle oprawy);
numer odbitki l.d. ołówkiem: 35/40, sygn. p.d. ołówkiem: Jerzy Nowosielski 65/98

Bez tytułu, 1967 r. (Jelonki)

ołówek, tempera/papier
39,1 x 8,5 cm (w świetle passe - partout)

liczba obiektów: 1183