1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Kraków - Wawel, 2009 r.

akryl/płótno,
65 x 81 cm
napis na odwrociu: `2009 | E. DWURNIK | "KRAKÓW - WAWEL" | NR. IX - 1499 - 4221`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Lądek Zdrój, 1966 r.

olej/płótno,
75,5 x 100 cm
sygnowany p.d.: `E. DWURNIK 66`

Płock, 1980

nr 183 z cyklu "Podróże autostopem" (cykl IX)
olej, płótno,
73,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p.d.: 80. E. DWURNIK;
na odwrocie dat. oraz sygn. wraz z numerem katalogu autorskiego: 1980 / E. DWURNIK / IX -183. 677; na blejtramie naklejka autorska z opisem

Powiatowa manifa kobiet (2006)

sygn. dat. śr.d.
akwarela, tempera, papier
46x27.5

Niebezpieczny koktajl poranny (2010)

sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
24x32

Kraków-Bielany (2009)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
55x46

Globus w miasteczku, 2005

tempera, płótno,
46 x 54.5 cm;
sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2005 / Globus;
na odwrocie napisy autorskie: 2005 / E.DWURNIK/ "Globus w miasteczku" / NR: XXIII - 156 / 3404

Deanna, 2008

akryl, płótno,
30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2008 / E. DWURNIK / "DEANNA" / NR: XXIII 281 / 3987

Różowe tulipany, 2010

akryl, płótno, 55x46 cm;
sygn. na odwrocie: "2010/E. DWURNIK/ "Różowe tulipany"/ NR` XXIII - 416 = 4362 ="

Słonie w Wałbrzychu, 2009

akwarela na papierze
30 x 40 cm

Warszawa - Rotunda, Ściana Wschodnia, 2004 r.

akwarela, tempera/papier,
46 x 55 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: `E.DWURNIK | 2004` oraz opisany na odwrocie

Płock, 1980

olej, płótno, 73,5 x 55 cm;
na odwrocie dat. oraz sygn. wraz z numerem
katalogu autorskiego: 1980 / E. DWURNIK / IX -183. 677;
na blejtramie naklejka autorska z opisem

Obraz nr 229, 2004

olej, płótno,
51,5 x 62,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie:
Bez tytułu, ("Dwurnik na Fałacie")
Edward Dwurnik zamalował obraz Antoniego Fałata "Poligon"

Proszę bardzo, 1972

akryl, olej, płótno;
114 x 146 cm
sygn. na odwrocie: E.DWURNIK/ 1972 oraz nr końcowy 191

Wypadek, 1972 (cykl "Chwila")

akryl, olej, płótno;
114 x 146 cm
na licu: l.d. 78 p.d.
sygn. na odwrocie: E.DWURNIK/ 1972 78-18/ NR - 21972 oraz nr końcowy 192

Nowy Jork (2007)

sygn. p.d.
akwarela, tempera, papier
36x24

Opalające się żyrafowielbłady (2010)

sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
24x32

Ocean z zakochanymi rybkami, 2007 r.

olej/płótno,
46 x 55 cm,
sygn.

Macierzyństwo z cyklu Poprawić Mozata, 2007

druk, akryl, płótno,
60x40 cm
sygn. na licu, opisany na odwrocie

Różowe tulipany, 2010

46x55cm
akryl na płótnie

liczba obiektów: 1062