1 zł
2 600 000 zł

EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)

Ekslibris Ewy i Romana Izdebskich, 1982 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 7,5 x 7,5 cm (zadruk), 19,5 x 15 cm (arkusz)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: 'EdA Stasys'
na odwrociu opisany: 'nr 242 | akwaforta | akwatinta | 1982 75 x 75 mm'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Człowiek na słońcu

akwaforta, akwatinta/papier, 10 x 9,5 cm (zadruk)
sygnowany p.d.: 'Stasys' i opisany l.d.: '"Człowiek na słońcu" E'art'

Dobre nowiny, 2003 r.

akwarela/papier, 35 x 22,5 cm
sygnowany i datowany p.d: '2003 | Stasys'
datowany i opisany na odwrociu: '2003 | Dobre nowiny | akwarela | 35 x 22,5 cm'

Bez tytułu, 1980 r.

tempera/papier, 17 x 11,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Stasys 1980'

OPINIE:
- praca posiada certyfikat autentyczności podpisany przez autora

Na spacerze, 1985 r.

pastel/papier, 81,5 x 59 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: '1985 | Stasys'

OPINIE:

Most, 1988 r.

pastel/papier, 42 x 59,5 cm
sygnowany p.d.: 'stasys'

OPINIE:

Cień, 2003 r.

pastel/papier, 32 x 24 cm pastel/papier welurowy
sygnowany p.d.: 'Stasys'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu ołówkiem: '32 x 24 cm | Stasys | "Cień" | 2003 | pastel'

OPINIE:

Barjera , 2004 r.

akwarela/papier, 35 x 22,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2004 | Stasys'
datowany i opisany na odwrociu: '"Barjera" | akwarela | 2004 | 35 x 22,5 cm'

Dziecko w głowie

Pastel, papier, 64,5 x 49 cm,
sygn. p.d.: Stasys.

Pięć główek na plecach

Akwarela, gwasz, papier, 20x14 cm,
sygn. p.d.: Stasys 1983.

Pieski

pastel, papier, 23 x 31 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Stasys

Ilustracja do książki Księżycowe sny Aliny Afanasjew, lata 80. XX w.

tempera/papier, 16,5 x 17 cm

WYDANIA:
- Krajowa Agencja Wydawnicza 1971, 1985

Exlibris Jagody i Hermana, 1982 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 13 x 7,5 cm (zadruk), 19 x 12 cm (arkusz)
na odwrociu opisany: 'nr 240 | akwaforta | akwatinta | 1982 129 x 76 mm'

Oczekiwanie, 1992

pastel, papier; 73,5 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 1992 / Stasys.

Twarz

pastel, papier brązowy;
40,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Stasys.

O dwóch takich co ukradli księżyc

tusz lawowany, gwasz, papier, 29,5 × 19,5 cm w świetle passe-partout, sygn. u dołu: Stasys

Pajace

pastel, papier, 63 x 47 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: stasys

W OBJĘCIU KSIĄŻKI, 1990

pastel, papier
63 x 44 cm
sygn. p.d.: stasys

Pracy towarzyszy potwierdzenie autorstwa przez artystę.

Proste rzeczy, 1996

pastel, papier, 76 x 56 cm,
sygn. p.d: Stasys / 1996

Bez tytułu, około 1990 r.

pastel/papier, 41 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Stasys'

liczba obiektów: 450