POPIELARCZYK Władysław (1925-1987)
Collage;
35 x 48 cm
Sygnowany p.d.: W. POPIELARCZYK 64
Na odwrocie napis ołówkiem wykonany przez artystę: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | pejzaż z lotu ptaka | 1964 | collage
cena wywoławcza: Wykup abonament
Technika mieszana;
41,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: W. POPIELARCZYK
Na odwrocie napis ołówkiem wykonany przez artystę: tytuł "Życie materii" | roz. 29,5 x 41,5 cm | Władysław Popielarczyk | 1954 | 15
Szkic ołówkiem, karton;
31 x 22 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: W. Popielarczyk |61
technika mieszana, papier,
40 x 30 cm (w świetle passe-partout);
dat. i sygn. p.d.: 66 / W.Popielarczyk (ołówkiem)
technika własna (drewno, malowane, okute blachą),
36 x 24,5 x 3 cm;
sygn. i dat. l. g.: W. Popielarczyk 68;
opisany na odwrocie: WŁADYSŁAW / POPIELARCZYK / 1968 / "Kobieta ozdobiona"
technika mieszana, papier, 40 x 30 cm (w świetle passe-partout); dat. i sygn. p.d.: 66 / W.Popielarczyk (ołówkiem)
olej, płótno, 131 x 44 cm;
sygn. p. d.: W. Popielarczyk 84;
na odwrocie napisy autorskie oraz pieczątka autorska
Motyw miejski - przejście dla pieszych,
olej, płótno, 64 x 49 cm;
sygn. i dat. u dołu: W. Popielarczyk 65
technika mieszana, sklejka
23,8 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Popielarczyk / 61.;
na odwrocie napisy autorskie
olej, płótno
131 x 44 cm;
olej, płótno
130 x 48 cm
sygn. p. d.: W. Popielarczyk 84
na odwrocie napisy autorskie: WŁADYSŁAW / POPIELARCZYK / "Figura 4" / 1983 oraz nr 2900
technika mieszana, papier, 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat. po środku: W. Popielarczyk 64 (ołówkiem); praca bez oprawy
Technika mieszana, papier; 61,5 x 37,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l. d.: W. Popielarczyk 64
Gwasz, akwarela, papier; 59,5 x 38,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: W. Popielarczyk