POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier; 27,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski
olej, płótno, 63,5 × 73,5 cm
sygn. i dat. p.d.: Jerzy Potrzebowski/1968
tusz, papier, 18,5 × 28 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Potrzebowski/1949
olej, płótno; 64 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Potrzebowski / 1947.
tusz/papier, 48 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jerzy Potrzebowski | 1948 r.`
Akwarela, papier; wym.: 42 x 58 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Potrzebowski. Praca oprawiona.
Targ na konie w Nowym Sączu, 1948 r.
olej/tektura, 54 x 72 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Nowy Sącz | Jerzy Potrzebowski 1948`
Olej, płótno, 28 x 76 cm,
sygn. l.d.: Jerzy Potrzebowski
olej/płótno, 66 x 166 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jerzy Potrzebowski | 1948`
olej, płótno naklejone na tekturę; 34,8 x 72,8 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski
węgiel, papier, 26 × 36 cm w świetle passe-partout
sygn. centr. dół: JPotrzebowski
Estymacja: 1200 - 1400 zł
Olej, płótno, 37,5 x 48 cm,
akwarela, papier, 58 x 83 cm (w świetle oprawy);
akwarela, papier; 47 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d: Jerzy Potrzebowski