1 zł
2 600 000 zł

GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)

Muza I, 1987

technika własna/papier, 18 x 14,5 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opisany ołówkiem przy dolnej krawędzi: Muza I / e’a / Andrzej Gieraga / ‘87

cena wywoławcza: Wykup abonament

Italla III, 1987

relief/papier, 18 x 14,5 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opisany ołówkiem przy dolnej krawędzi: Italla III / 26/50 / Andrzej Gieraga / ‘87

Trzy kwadraty I (2005)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, tektura, pilśnia
92x88 cm

Kompozycja wertykalna III (2007)

sygn. śr.d.dat. p.d.
technika mieszana, akryl, papier
65x46.5 cm (w świetle passe-partout )

Wariacje na temat progresji, 2004

technika własna, akryl, sklejka/płyta pilśniowa, 50 x 50 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / W. n. t. pt. / tech. własna / 50 x 50 / 2004

Italla III, 1987

mezzotinta, relief/papier, 15 x 11,7 cm (odcisk)
sygn. p.d. ołówkiem: Andrzej Gieraga `87, l.d.: Italla III éa

Czerń i biel, 1988

sygn. i opisany p.d. ołówkiem: Andrzej Gieraga `88, l.d.: Czerń i biel III a 20/50

Dwa kwadraty, 2004

technika własna/płyta, 70 x 70 cm
opis na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA | DWA KWADRATY | TECH. MIESZANA | 70X70 cm | ROK 2004

Obraz LXVIII, 1983

technika własna, 65 x 150 cm
na odwrociu nalepka autorska oraz nalepka wystawy W kręgu Strzemińskiego (Galeria Pryzmat ZPAP Okręg Krakowski)

Kwadraty I, 2005

technika własna, 35,5 x 35,5 cm
sygn., dat. i opisany na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / KWADRATY I / TECH. WŁASNA / 35 X 35 / 2005
na odwrociu pieczęć wywozowa

Kompozycja z czarnymi prostokątami, 1993 r.

relief/papier 14,5 x 11,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'K. św. I ea Andrzej Gieraga 1993'

Obraz CXXV, 1989 r.

akryl, płyta, 100 × 100 cm,
datowany i opisany na odwrocie: ANDRZEJ/GIERAGA/OBRAZ CXXV/WYM. 100 X 100/ROK 1989

Obraz CLXXVI, 1990 r.

technika własna, akryl, relief/płótno naklejone na płytę, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘ANDZREJ GIERAGA | OBRAZ CLXXVI | WYM. 100 x 100 | TECH.

Composition I, 1993

Mezzotinta; wym.: 675 x 545 mm;
sygn. oł. p.d.: Andrzej Gieraga 1993, l.d. tytuł, śr.d. nr 3/50.

Epitaph III, 1992 r.

suchy tłok, papier, 15 × 12 cm (odcisk płyty), 17 × 12,5 cm w świetle passe-partout
opisany i sygn. u dołu: Epitaph III 11/50 Andrzej Gieraga `92

Nokturn

technika własna, papier, 9,8 × 10 cm
opisany i sygn. u dołu: Nokturn Andrzej Gieraga 20.

Italla 1986 r.

technika graficzna mieszana, papier, 27 × 16 cm (odcisk płyty), 29 × 17 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Andrzej Gieraga 1986 oraz napis l. d.: Italla 33/40

Italla VIII, 1987 r.

technika mieszana , collage, olej, relief/płyta, 125 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ANDRZEJ | GIERAGA | 1987` oraz `ITALLA VIII`

Progresja I, 2000 r.

technika własna/płyta pilśniowa, 60 x 120 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | PROGRESJA I | TECH. WŁASNA | WYM. 120 cm | ROK 2000`

Estymacja: 10 000 - 14 000

Italla 4A, 1988

technika mieszana, deska;
90 x 67 cm,
sygn. na odwrocie: ANDRZEJ/ GIERAGA
na odwrocie nalepka z informacjią o pracy

liczba obiektów: 140