1 zł
2 600 000 zł

PAMUŁA Jan (ur. 1944, Spytkowice k. Wadowic - 2022)

Image 2013-21xx, 2013

grafika cyfrowa, 112 x 91 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Układ XXVII, 1988

Litografia barwna; wym. komp.: 230 x 155 mm, planszy: 374 x 265 mm;
sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła; śr.d.: A.P.; l.d. data i tytuł.

Układ XXXV, 1990

Litografia barwna; wym. komp.: 245 x 140 mm, planszy: 300 x 228 mm;

Układ VII, 1979

Litografia barwna; wym. komp.: 380 x 263 mm, planszy: 535 x 377 mm;
sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła; śr.d.: 4/20; l.d. data i tytuł.

Image 2013 - 21 xxx, 2013

grafika/druk cyfrowy, odbitka 77 x 95 cm, na arkuszu 91 x 112 cm,
sygn.: 2013 - Image 2013 - 21 xxx - A.P. Jan Pamuła

Estymacja: 1000-1200 zł

Image 2013 - 14a, 2013

sygn.: 2013 - Image 2013 - 14a - A.P. Jan Pamuła

Estymacja: 1000-1200 zł

Zaproszenie do tańca, 1971 r.

litografia/papier, 57 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: `1971 - Zaproszenie do tańca | e.p. d`artiste | J. Pamuła`

Estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Anioł wg obrazu renesansowego

akwaforta/papier, 25 x 17 cm
sygnowana i opisana u dołu: `wg obrazu mal. renes. J. Pamuła`

Estymacja: 1 200 - 2 500

Abstrakcja

Technika: olej na płótnie
Wymiary: 120x120 cm
Sygnatura: l.d.: J.Pamuła
Data powstania: 1990 r.

Image 14 d , 2012 r.

litografia barwna,
83 x 100 cm,
sygn.

Układ 27 1988 r.

akwatinta / papier,
32 x 24 cm,
sygn.
dar Galerii Sztuki ATTIS

Image A.P

grafika, druk cyfrowy trwały
84 x 100 cm

Image A.P

grafika, druk cyfrowy trwały
84 x 100 cm

Bez tytułu (Seria komputerowa I), 2000

Olej, płótno;
wym.: 54 x 54 cm;
sygn. p.d.: Pamuła 2000; na odwrocie: Jan Pamuła 4/2000.

Image 2009 - 21 r, 2009 r.

litografia barwna
75 x 90 cm
sygn.

Układ XXXV, 1990

Litografia barwna;
wym. komp.: 245 x 140 mm, planszy: 300 x 228 mm;

Układ XXVII, 1988

Litografia barwna;
wym. komp.: 230 x 155 mm, planszy: 374 x 265 mm;

Układ VII, 1979

Litografia barwna;
wym. komp.: 380 x 263 mm, planszy: 535 x 377 mm;

Głowa, 1967

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym. komp.: 245 x 197 mm;
sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła, śr.d.: A.P., l.d. data i tytuł. Grafika z unikatowej teki tzw. "paryskiej".

Dziwny ogród, 1967

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym. komp.: 175 x 128 mm;

liczba obiektów: 124