1 zł
2 600 000 zł

DOMARADZKI Stefan (1897 - 1983)

Pejzaż z zachmurzonym niebem, 1949 r.

olej/papier, 20 x 25 cm
sygnowany i datowany l. d.: `S. De Domaradzki 1949`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Notatka X, 1928 r.

olej/tektura, 9,5 x 14 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Domaradzki 1928`
na odwrocie papierowa naklejka: `Autor Domaradzki Stefan | Tytuł Notatka X | Data 16. LUT. 1933 | 17. MARZ. 1933

Pejzaż zimowy

olej, płotno, 65 x 99,5 cm;
sygn. l.d.: S. Domaradzki. Porzecze. 1937.

DROGA PRZEZ WIEŚ

olej na tekturze, 24 x 37,4 cm,
sygnowany l.d. "S. Domaradzki"

Pejzaż zimowy

olej, płótno; 37 x 78 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Domaradzki 1943 rok.

Pejzaż zimowy - Korzeniste, 1923 r.

olej/karton naklejony na tekturę,
47 x 60 cm
sygnowany l. d.: `S. Domaradzki. Korzeniste. 1923.`

Pejzaż zimowy

olej, płótno,
25 x 35 cm;
sygn. l.d.: S. Domaradzki 1937.

PEJZAŻ ZIMOWY, 1944 r.

Olej, karton; 9,2 x 14,5 cm
Sygnatura wyryta w mokrej masie malarskiej l. d.: S. Domaradzk. Burgweide (?) 1944.
Na odwrocie dedykacja: Od Jaremków | Olsztyn | 16. III. 49 r.

Pejzaż nadmorski

olej, płótno; 54 x 65,3 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: S. de Domaradzki

PEJZAŻ WIOSENNY, 1942 r.

Olej, tektura; 49,7 x 69,6 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: S. Domaradzki, 1942.

Pejzaż ze snopkami zboża - Po żniwach, 1930

olej, tektura,
21 x 42 cm
sygnowany l.d.: S. Domaradzki - Walesnica. (?) 1930.
Na odwrocie stempel pracowni ramiarskiej: Polska Sp. Pozłotników | Sp. z org. odpow. | Warszawa, Jasna 13?15 | Tel. 251-61.

Cannes

olej, tektura, 39 x 62 cm; sygn. l.d.: S. de Domaradzki Cannes 1929

Brzask nad stawem

olej, tektura, 27,5 x 49 cm;
sygn. l.d.: S. Domaradzki 1943

WIECZORNA CISZA, 1930 r.

Olej, płótno naklejone na tekturę; 13,4 x 23,5 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: S. Domaradzki 1930

CHMURY NA NIEBIE, 1924 r.

Olej, tektura, 16,2 x 19 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: S. Domaradzki 1924

ZACHÓD SŁOŃCA, 1925

olej na tekturze, 46 x 61 cm,
sygn. l.d. "S.Domaradzki, Korzeniste 1925"

Cannes

olej, tektura,
39 x 62 cm;
sygn. l.d.: S. de Domaradzki Cannes 1929

Pejzaż na skraju lasu, 1916

olej, płótno dublowane; 32,5 x 25,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: S.Domaradzki 1916-26

liczba obiektów: 78